שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

כל המידע על מסחר באופציות מעוף


איאן
 
 

כשמדברים על מסחר משובח מדברים על מסחר באופציותמעוף. נכון להיום השוק מביא המון סוחרים ואנשים סקרנים הרוצים להגדיל את הכנסתם באמצעות אופציות מעוף. מסחר באופציות מעוף הן תשובה למסחר בעל מינוף גבוה. ביחס לבחירה של מניות, מטבע חוץ, אגרות חוב וכל הקשור בכך, מביא האינטרנט וגם עולם המחשוב נגישות מרובה לשוק ההון כאשר בראשן באות ומדברות אופציות מעוף המוצלחות. אם כן, מסחר באופציות מביא תשואות גדולות ובפרט שמדברים על מסחר באופציות מעוף. נכון להיום אופציות מעוף נמצאות במדרג הגבוה ביותר שמציע שוק המסחר.

איך לבצע מסחר באופציות מעוף

נכון להיום מציע שוק המסחר המון שיטות לצרכי מסחר אך הנתח הגדול ביותר בא לידי ביטוי באמצעות מסחר באופציות מעוף. עם זאת, לא מעט אנשים חוששים לגעת בשוק המעוף ביחס לשימוש באופציות סולידיות יותר. לצורך העניין. אם תבחרו אופציות בינאריותאו אופציות דיגיטליות תבחרו אותו דבר ועדיין, תחתמו על חוזה רכישה המספר לכם מראש כי גובה ההפסד והרווח שווים הם. כמו כן המסחר הנ"ל יבוא לידי ביטוי במיתונו גם בעלויות איתו ניתן יהיה לסחור. בואו ונצא מנקודת הנחה, שבמידה ומדובר בסוחרים חדשים, ראוי כי יחשפו לשוק מתון יותר ורק לאחר מכן יעברו לשוק הגדולים. שהרי אופציות מעוף דורשות מכם פתיחת תיק השקעות, מסחר בעשרות אלפי שקלים ובגדול, היתרון בא לידי ביטוי בחיבור לשוק בעל דרישות גבוהות אך גם עם הצלחות בתשואה וברווח.

קצת על אופציות מעוף

אופציות מעוף באות לידי ביטוי ב25 חברות אשר קשורות לשוק המעוף ומתנהלות בארץ. מדד 25 ת"א מדבר על החברות הללו ועל התנהלותן בבורסה התל אביבית. אז נכון שיש לא מעט אנשים החוששים ומאידך יש המון אמיצים הרוצים להרוויח כמעט 100 אחוז מהשקעתם ויותר ביחס למדד. אופציות פוקעות בסוף החודש וכולן ככולן ללא קשר לסוגן. הסיכון שמביאה אופציה של מעוף טמונה בחוסר היכולת של הנקודות לגעת במדד. התזמון עלול לפגום ולהביא לכישלון ומאידך גם יכול להביא להצלחה ולתשואה הנכספת.

על אופציות ועל ביטחון

אם הנכם נחשבים סוחרים חדשים החוששים לקפוץ אל המים העמוקים שהרי לא חידשתם דבר. באמצעות אופציות put  או אופציות callתוכלו לגדר את ההשקעה. מה זאת אומרת? ההסבר לכך פשוט. אלו הן אופציות המשמשות לגידור דהיינו להקטנת הסיכון והפיכת המסחר לסולידי ביחס לדברים האחרים. אופציות פוט יתנו מענה לירידת המדד. כך תוכלו להחזיר את השקעתכם ומאידך אופציות קול תבואנה לידי ביטוי בעליית יתר של המדד מעל למצופה. כך אולי תפספסו את התשואה אך תוכלו להשיב אליכם את הרווח בזכות ההפסד לכאורה. יש אנשים אשר ירכשו מראש אופציות אלו במקרים כמו אופציות מסוג אחר וזאת כאילו רכשו את הכישלון ביודעם כי זה יהיה הרווח שלהם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה