שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

כל הקורסים שצריך כדי להשקיע בבורסה


מיכל ז

מיכל ז

 
 

יש הרבה אנשים שחושבים ששוק ההון הוא תחום שאפשר ללמוד אותו לבד, אם רוצים לעשות השקעות. אנשים אלה מאמינים שכל אחד יכול לעשות השקעה בבורסה, אם זה באיגרות חוב, מניות או אופציות ולצאת מההשקעה הזו ברווח.

אבל כמו כל תחום אחר, גם את שוק ההון צריך להכיר לעומק, ורק בעזרת קורס שוק ההון אפשר לעשות את זה בצורה הכי טובה. יש אנשים שהם אוטודידקטים ויכולים ללמוד לבד, אבל הם נדירים. כל היתר צריכים מסגרת לימודים כדי ללמוד בצורה הנכונה ולא לפסוח על מידע חשוב.

שוק ההון מציע לנו השקעות רבות. כמו שציינו, יש את המניות, האופציות ואיגרות החוב. כל אלה אכן נגישות לכולנו, אבל ההבדל בין השקעה טובה להשקעה לא טובה הוא הרקע והידע שיש לנו במעמד ביצוע השקעה כזו או אחרת. חשוב לציין גם שכל אפיק השקעה הוא אחר, עם כללי משחק שונים, וצריך ללמוד כל אחד בנפרד. קורס אופציות מעוף וקורס בורסה הם כמה משמות הקורסים הכי טובים וחשובים שאתם צריכים לקחת.

חשוב לומר כי על אף העובדה שהקורסים זמינים ונגישים לכולם, לכל קורס יש את קהל היעד שלו. אם אתם מתחילים בתחום שוק ההון, כדאי לכם להשאיר את עניין האופציות לשלבים מאוחרים יותר, אחרי שתצברו ניסיון. קחו בחשבון גם שאופציות הן אפיק השקעה עם סיכון גבוה מאוד. אם אתם חסרי רקע וניסיון, כדאי להתחיל עם קורס אג"ח ומניות רגילות, איתם הסיכון הוא מינימלי והתשואה יכולה להיות גבוהה (בעיקר במניות).

אם כן, הדרך שלכם לעשות יותר כסף, שלא דרך עבודה, מתחילה בלימודים. אתם צריכים למצוא את המכללה הנכונה והמתאימה עבורכם ללמוד בה. שם כבר ידעו להתאים לכם את הקורסים שמתאימים לכם, לפי הרקע והניסיון שלכם בתחום שוק ההון.

כל היתר תלוי בכם, ביכולת שלכם ללמוד ולהשקיע ולהתנסות כמה שיותר. כמובן שטוב לפעמים לצאת מהקופסא ולקחת סיכונים, אבל זכרו שעם הסיכונים יכולה לבוא הצלחה גדולה או הפסד גדול. הכל תלוי בכם וביכולת שלכם לבחון דוחות כספיים של חברות ואת המוצר שהן מציעות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה