שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

לסחור בבורסה בתל אביב באמצעות הברוקרים


אמנון
 
 

 

ברוקר הוא חבר בורסה שבאמצעותו ניתן לעסוק עם מסחר בבורסה. חברי הבורסה משרתים את קהל המשקיעים באמצעות יועצי השקעות העוסקים בניהול תיקים ועברו את ההסמכה והרישיון מטעם הרשות לנירות ערך בתל אביב. כל מי שמעוניין לסחור בבורסה, חייב לפתוח חשבון של מסחר בנירות ערך באמצעות אחד מחברי הבורסה שהוא בחר, על מנת שיעביר פקודות במסחר בניירות ערך או אג"ח ישירות לבורסה. שעות המסחר בבורסה מתנהלות ע"י מערכת המחשוב, המסחר הינו רציף בשעות אלה ויש למערכת מנגנונים מיוחדים המגנים על ציבור המשקיעים. ישנו מנגנון חשוב המגן על ציבור המשקיעים והוא נקרא מנגנון מנתקי זרם, תפקידו של מנגנון זה לנתק את המסחר במניה שיש בה תנועה חריגה כפי שנהוג בשאר הבורסות ברחבי העולם.

לקבל הרשאות במסחר בני"ע באמצעות האינטרנט

ניתן לקבל הרשאה מהברוקר לביצוע מסחר בבורסה באמצעות ני"ע, פקודה זו חייבת לעבור באמצעות אחד מחברי הבורסה.  המסחר בבורסה הוא אנונימי הפקודה מגיעה לבורסה ללא שם מסוים, או פרטים של מי שקונה את המניה או מוכר אותה. היתרון הגדול של מסחר בבורסה הוא שאתה יכול לסחור בכל המניות ובאפיקי ההשקעה השונים באותו מקום האפיקים הנוספים בהם אתה יכול להשקיע זה: תעודות סל, חוזים עתידיים, אגרות חוב ממשלתיות וקונצרטיות, אופציות ומק"מ.  אם אתם מתכוננים לבצע מסחר עצמאי בבורסה, זכרו שללא ידע אתם עלולים להיכשל, לכן, חשב מאוד ללמוד את תחום המסחר בבורסה לפני שבכלל נכנסים להשקיע בה. עד לא מזמן, המסחר בבורסה לא היה נגיש כמו שהוא היום, אבל המהפכה בעידן המחשב, הפכה את הבורסה לנגישה יותר למרבית הציבור וכל אחד יכול להשקיע. בבורסה יש את המחשב המרכזי בו יש את כל הנתונים על כל המניות השונות הנסחרות בשוק.

 לסחור במניות באמצעות הבנק

זוהי גם אפשרות, לאחר שפתחתם חשבון הבנק ייתן לכם מערכת מסחר לפי התנאים שלו, המסחר נגיש באמצעות חשבון האינטרנט שלכם, ותוכלו אף לבצע פעולות טלפוניות. רבים מעדיפים את האינטרנט על שאר הפעולות הקשורות אל מסחר בבורסה. לרוב אנשים רבים, בוחרים לסחור באמצעות בתי ההשקעות השונים המעמידות לרשות המשקיעים מערכות מתוחכמות ומשוכללות יותר ויש הרבה תוכנות מסחר שאנשים סוחרים בהצלחה באמצעותן. המערכות מספקות למשקיע את כל המידע הרלוונטי, על מנת שלא יצטרך לחפש מידע בעיתונים הכלכליים ובמקומות אחרים. לפני שתשקיעו, כדאי כי תחשבו את זמן ההשקעה שלכם, אם זה לטווח קצר או ארוך, מה סכום הכסף שאתם מעמידים למטרה זו? ומה הכלים שמעמיד לרשותכם בית ההשקעות? לא כדאי כי תשקיעו במוצר פיננסי שאינכם מכירים, דבר חשוב נוסף הוא לבדוק את מחירי העמלות  בבתי ההשקעות השונים, זכרו, שכיום ניתן להתמקח גם על העמלות. ידוע כי ידע בתחום ההשקעות שווה הרבה כסף, לכן, כדאי כי תלמדו קודם את התחום באמצעות קורס מסודר, על מנת שיהיו לכם הכלים המתאימים לסחור בבורסה, וכשמנהל ההשקעות יציע לכם את אפיקי ההשקעות השונים תבינו בדיוק על מה הוא מדבר אתכם... כל מי שמשקיע בבורסה יש לו ידע קודם בתחום.

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה