שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

מהו המסחר בשיטת ה ?CFD


מירב שמש

BeTrader - מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

 
 

עוד על יתרונות המסחר בCFD

אחד היתרונות הבולטים כאמור ב מסחר ב CFDהוא שאין מועד פקיעה ולכן יש באפשרות הסוחר בCFDלהחזיק בהן למשך זמן ממושך. הCFDהוא משחק מרתק ומושך בשל היותו מגוון ומורכב במעל ל4000 מוצרים פיננסיים כמו  מסחר במט"ח, מסחר בנפט, מניות או אגרות חוב. השיטה ייחודית ומשוכללת  המעניקה ניתוח טכני מעמיק ואמין, כאשר ניתן להשתמש בה בכל שעה משעות היממה שבעה ימים בשבוע. במידה והינכם טריים בתחום המסחר בבורסה רצוי שתדעו שהאדם הפרטי אינו יכול לסחור בבורסה באופן ישיר אלא באמצעות חבר בורסה בלבד, המורכבים מבנקים ובתי השקעות (המכונים גם ברוקרים), וייעודם הוא לתווך בין הבורסה לסוחרים הפרטיים. לכן במידה והחלטתם להיכנס לתחום המרתק הזה, עליכם לפנות אל סניף הבנק שלכם, או כל בנק אחר או אל אחד מבתי ההשקעות. בישראל פועלים כיום עשרים ושמונה חברי בורסה כשמתוכם ארבעה עשר בנקים וארבעה עשר ברוקרים.

הקשר בין הCFDל?DEALBOOK 360

DEALBOOK 360  הינה תוכנה מתקדמת המכילה פקודות שינן קיימות בכול המערכות. היא מהווה בסיס לסחר באמצעות CFDבמגוון רחב הקיף של מוצרים כולל מוצרים פיננסיים בשווקים נוספים בעולם כמו מט"ח, מניות, מדדים וכדומה. באמצעות הממשק ניתנת למשקיע המקומי נגישות לשווקים שהיו בעבר כמעט בלתי חדירים. אחד היתרונות הבולטים הוא הממשק בעברית והאפשרות להתקין את האפליקציה שלה בכול נייד ואייפד. יתרונות נוספים הם יכולת המינוף עד פי ארבע מאות בהתאם לשיקול הדעת של הלקוח. יש לציין כי המערכת תחת פיקוח מתמיד של הרשויות האמריקאיות, האירופאיות והיפניות.

מה זה GFT?

הסחר בבורסה הוא אטרקטיבי ומושך וניתן להרוויח לא מעט במידה ויודעים לקחת סיכון מחושב. ואולם יש לקחת בחשבון שישנו גם הסיכון. הCFDהינה מערכת מורכבת במידה ואינכם בקיאים בתחום מומלץ להתייעץ עם בתי השקעות. במידה ואתם חפצים להתפשט אל עבר בורסות נוספות מעבר לים ואתם מקבלים גישה אל הבורסה דרך בית השקעות או בנק יתכן ותיווצר בעיה בשל העמלות הגבוהות הנגבות בעבור השירות. אם בעבור הגישה אל הבורסה בארץ נגבים עמלות שמלכתחילה גבוהות, כי אז הגישה דרך חברי הבורסה בארץ אל בורסות נוספות ברחבי העולם הופך את העסק ללא רווחי בשל העמלות הגבוהות אף יותר. אחד הפתרונות לעקיפת הבעיה הזו היא חברת ברוקרים בינלאומית הנקראת GFT.

זוהי חברת ברוקרים גדולה שמושבה בלונדון ומעניקה שירות לאלפי סוחרים ברחבי העולם. חברת הברוקרים הזו היא אחת מזירות המסחר המרכזיות בעולם.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה