שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

מסחר בבורסה


מירב שמש

BeTrader - מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

 
 

 

פתוחות בפניכם אפשרויות מגוונות בתחוםמסחר בבורסה ובהן, בין השאר:  מסחר במט"ח,מסחר עצמי, CFDועוד.

מסחר בבורסה – ניצול פלטפורמות

המסחר בבורסה הוא תחום רחב ועמוק, חובק עולם. ניתן לסחור באמצעות פלטפורמות מסחר מגוונות ובהן מסחר עצמי הן באמצעות בורסות שונות, בורסה אמריקאית , הבורסה לניירות ערך בתל אביב ועוד.Interactive Broker    , חברה גדולה המעניקה שירותי ברוקרים מציעה מערכת מסחר במטבעות חוץ מכל מקום באמצעות שיטות וכלים מתקדמים.

מסחר אלגוריתמי  - תנו למחשב לשבור את הראש...

מסחר בבורסה קשה ותובעני מאחר שהוא מחייב בקיאות, ערנות, יכולת קבלת החלטות תוך כדי תנועה ותנודות מהירות וחריפות של מניות. המסחר האלגוריתמי מציע לסוחרים חלופות שונות. במידה רבה הוא מקל בכך שהוא מציע אפשרויות שנוצרות באופן אוטומטי.

במסחר אלגוריתמי , אוטומטי, מה שקובע הוא הקוד האלגוריתמי שיוצר המחשב. יש כיום מערכות המורכבות ממודלים אלגוריתמיים אחדים משולבים באסטרטגיות מסחר אחדות.

מסחר בבורסה מתבצע באמצעות חברי בורסה. חבר בורסה הוא כל מי שנמנה עם חברי בורסה שהם בנקים וברוקרים מחברות השקעה שונות. אנשים פרטיים הרוצים לסחור בבורסה נדרשים לעשות זאת באמצעות בנקים או בתי השקעות שנמנים עם חברי בורסה.

מסחר בבורסה אתם לא שחקנים יחידים

גם מי שמבינים היטב את שוק ההון ומנוסים במסחר יודעים עד כמה הבורסה חמקמקה ומתעתעת ועד כמה רחב ועמוק הוא אזור הדמדומים של אי-הוודאות.  לכל מי שמעורבים במסחר בבורסה ידוע כי  כדי להשקיע בו נדרשים עצבים חזקים, יכולת לשאת הפסדים מבלי לאבד את הראש.

לצורכי מס מבחינים בין משקיע בבורסה, אשר נדרש לשלם, החל מינואר 2012 , 25% על רווחי הון בבורסה, לבין חבר בורסה אשר שיעור המס שהוא נדרש לשלם הוא 49%. חשוב לדעת כי  קיים כיום פיקוח הדוק על כל הפעילות בבורסה.

בין קרן צבי לקרן שפע

 בכל מקרה, לפני תחילת פעילות עצמית כמשקיע בבורסה מומלץ ביותר להסתייע בשירותו של יועץ מס. עם זאת – גם היועץ הטוב ביותר אינו יכול לנבא באופן מדויק מה יעלה בגורלו של כל נייר ערך הנסחר בבורסה. האחריות על הכסף שלכם נתונה בידיכם. אם וכאשר אתם משקיעים בבורסה עליכם לדעת כי חלק ממנו מונח על קרן הצבי. מסחר בבורסה הוא פעילות פיננסית שמתקיים בה כל העת מתח מובנה בין שתי קרנות – קרן הצבי מזה וקרן השפע מזה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה