שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

מסחר בבורסה – גם הצללים הם אורות פוטנציאליים


מירב שמש

BeTrader - מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

 
 

 

הערך המוסף של מסחר עצמאי נדד לא רק בשורת הרווח אלא גם בסביבת עבודה שקטה יותר, ביכולת שלכם לשלוט על הזמן (בכפוף ללו"ז שמכתיבות המניות בעלייתן ובירידתן)

מסחר בבורסה  - הכסף קורץ לעצמאים

 המסחר בבורסה מעלה אתכם על המגרש של הגדולים. במגרש הזה משלמים מחירים.  לפני שאתם מוציאים את עצמכם לשדה המסחר העצמאי, מומלץ לערוך סקר שוק ולברר היכן העמלות הנמוכות ביותר – הבנקים, בתי השקעות  או גופים אחרים שעובדים עם הבורסה.

כך או כך, לפני שאתם קופצים למים הקרים של המסחר בבורסה (הלוהטת והגועשת...) מומלץ לבצע תרגילי חימום מקדימים: התייעצו עם מומחים בשוק ההון ועם חברים המשקיעים בו. למדו היטב, באופן יסודי ולעומק, את  מבנה שוק ההון, עקרונותיו, מכשירי המסחר בו, שיטות, אסטרטגיות, טקטיקות והשפעתם של גורמים פסיכולוגיים שונים.

מסחר בבורסה – כל האופציות פתוחות

אם אתם חוששים, מכל סיבה שהיא, לבצע את הפעולה הטכנית של ההשקעה במסגרת המסחר, העניקו ייפוי  כוח למישהו מקושר שמצוי כל העת עם האצבע על הדופק ועל המקלדת שבאמצעותה ניתן להקליק ולבצע הוראות קנייה ומכירה- יועץ השקעות אישי .

גם בנושא מסחר בבורסה יש משמעות רבה לאותיות הקטנות. ודאי כי אתם מבינים היטב את משמעותן ואת השלכותיהן האפשריות. הבנת החוקים וידיעת המגבלות חשובה עבור כל סוחר בבורסה אבל במיוחד עבור מי שעושים את צעדיהם הראשונים בה. חשוב להבין, כי אי אפשר למעשה אסור לסמוך רק על המזל. המסחר הוא השקעה וכמו כל השקעה גם זו צריכה להיעשות בזהירות המתחייבת, באופן מושכל, במסגרת שבה אתם, הסוחרים, יכולים לאפשר לעצמכם לספוג גם הפסדים.

גם אם אתם סוחרים ותיקים – לעולם אסור לכם לחשוב כי אתם יודעים כל מה שניתן לדעת על הבורסה כי כל יום ניתן וחשוב וצריך ללמוד משהו חדש על אודותיה, גם בימים שבהם לא מתקיים בה מסחר.

מסחר בבורסה – מרתון עם מרוצים קצרים

גם אם אתם חולמים על כסף גדול, מהיר וקל – לאט לכם. בזהירות.  יידרשו מכם זמן (לא  כל היום), ריכוז, עמידה בלחצים, אפשרות ספיגת הפסדים ובעיקר, הבנה כי בשוק תנודתי שלא ניתן לחזות את התנהגותו בדיוק ייתכנו שינויי מגמות תכופים. מדובר בשוק תזזיתי ותנודתי. עצבים חזקים ואורך רוח יסייעו לכם לשרוד גם תקופות קשות. זכרו תמיד – גם הצללים הם אורות פוטנציאליים. האמינו בבורסה ובכם, הסוחרים בה.מסחר בבורסה הוא ריצה למרחקים ארוכים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה