שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

מסחר במניות


אמנון
 
 

מסחר עצמאי בבורסהעשוי להניב תשואה רבה במקרים רבים, במידה ולוקחים את ההחלטות הנכונות בזמן הנכון. ההחלטה הראשונה שיש לקחת כאשר יש כוונה לבצע מסחר בבורסה או מסחר במניות היא הגוף דרכו מתבצע המסחר. בין אם מדובר במסחר דרך צד שלישי ובין אם במסחר עצמאי, חשוב מאוד לבחור בקפידה את אותו הגוף דרכו מבצעים את הפעולות השונות

מהן אפשרויות הבחירה?

ראשית כל, נפרט אודות הגופים השונים באמצעותם ניתן לבצע את המסחר. מרבית הבנקים בישראל מציעים אפשרות של מסחר או מסחר עצמאי בבורסה. בנוסף אליהם, ניתן לסחור גם באמצעות בתי השקעות שונים. בכל מקרה שהוא, ובעיקר במקרים בהם בוחרים בבית השקעות שאינו בנק מוכר, חשוב מאוד לבחור במוסד מוכר- כך ניתן לדעת בוודאות כי מדובר במוסד אשר אכן מורשה להציע ללקוחותיו מסחר במניות ובבורסה.

לבחור בגוף יציב ואיתן

לרוב, כאשר מדובר על מסחר במניות או כל סוג של מסחר בבורסה, יש סכומי כסף לא קטנים שעומדים על הכף. למעשה, מרבית הגופים דרכים ניתן לסחור בבורסה דורשים השקעה ראשונית מסוימת, שלעיתים מהווה סכום לא זניח. לכן, הדבר הראשון שיש לבדוק לגבי כל גוף דרכו אתם מעוניינים להשקיע הוא האמינות שלו, הותק שלו בתחום ויציבותו לאורך השנים. רצוי לבחור בגוף מוכר אשר פועל בתחום מזה שנים רבות, כך שתוכלו לדעת בוודאות כי הוא עומד להשאר יציב גם במידה ויגיעו תקופות של מיתון כלכלי.

גובה העמלות

קריטריון נוסף שיש לברר כאשר בוחרים את הגוף המתאים ביותר הוא עלות המסחר. האם יש דמי אחזקה ראשונייים או תקופתיים לתיק ההשקעות? מהי העמלה הנגבית על ביצוע פעולות שונות? מהו גובה סכום ההשקעה הראשוני, והאם אתם אכן מוכנים להשקיע סכום כזה?

חשוב לציין כי כדי להוריד את העלויות, ניתן לבחור באופציה של מסחר עצמאי בבורסה- מסחר המתבצע ישירות על ידי הלקוח דרך אתר האינטרנט של הגוף או אפליקציה ייעודית. בדרך זו, ניתן לחסוך חלק ניכר מן העמלות ולשלם עלות מינימלית עבור המסחר.

נגישות ונוחות

עוד קריטריון שאין להתעלם ממנו הוא הזמינות של אותו המוסד עבורכם. שעות הפעילות, המיקום הגאוגרפי וקיומו של אתר אינטרנט נוח לתפעול אמנם עשויים להיראות כמו שיקולים פעוטים, אך בסופו של דבר הם עשויים להשפיע על תדירות ההתעדכנות שלכם במצב הבורסה, על הזמינות שלכם לבצע פעולות שונות ובסופו של דבר גם על הרווח שלכם מן המסחר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה