שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

שוק ההון- סוד הידע


דודו רוז

סימפלטרייד- דודו רוז

 
 

 

היא יכלה לשבת ימים שלמים מול המחשב, הבית ספר שעמם אותה מאוד והיא הצליחה בכל המבחנים. מאז שהייתה ילדה קטנה דיברו איתה הוריה עברית ואנגלית כך שלא הייתה לה בעיה בהבנת השפה.

במהלך ארוחת ערב שגרתית ביום שישי ניסו הוריה לדבר איתה מעט. ג'סי הייתה ילדה שתקנית, עוד יותר שקטה הייתה עם הוריה. הם ניסו להתעניין לגבי הלימודים בכיתה ב' והיא אמרה להם שהכל בסדר. אביה ביקש ממנה שתספר להם עוד משהו וג'ני אמרה שהיא חושבת באיזו מנייה כדאי להשקיע. הוריה הופתעו וביקש קצת מידע על העניין, הם לא הבינו מה הקשר של ג'סי לעולם שוק ההון. ג'סי אמרה שזה מעניין אותה ושהיא רוצה להרוויח ככה כסף.

שוק ההון- ג'סי מתישה את ההורים

היה להוריה של ג'סי מוזר מאוד לשמוע שהיא רוצה לקחת קורס של לימודי שוק ההון. היא אמרה להורים שהיא רוצה לאפשר לעצמה את הכרת שוק ההון בצורה מסודרת ולא רק באמצעות לימודים לבדה בבית מול המחשב. אביה המופתע שאל אותה אם היא מדברת על לימודי מסחר והיא ענתה לו שכן. האב הלך למחשב והחל להסתכל על אתר אשר הסביר על קורס שוק ההון. הוא הסכים אבל בתנאי אחד והוא שביתו תבלה איתו פעם בשבוע ותסביר לו מה למדה. ג'סי ידעה שאביה לא באמת מתעניין בתחום ושסיבת הסכמתו נובעת מכך שהוא פשוט רוצה להיות איתה, אבל היא הסכימה.

הוא רשם אותה ללימודי קורס מסחר יומי. ג'סי התלהבה מאוד מהלימודים. אומנם הייתה הילדה היחידה שם וכולם הביטו בה בפליאה אך לא היה לה אכפת. מאוד מהר היא למדה כיצד יש לסחור בכמויות קבועות של מניות, לסחור לפי נקודות ולא לפי אחוזים, לזהות תבניות, לנתח גרפים בצורה טכנית ולחזות מצבים ושינויים. היא הייתה הקמע של הקורס. כאשר קיבלה את ליוויו הצמוד של המורה בכדי שתוכל להתחיל לסחור במהרה, הוא צלצל אל ההורים ואמר שהוא מעולם לא ראב ילדה כזו. הוא צפה לה עתיד גדול.מסחר יומי היה חביב עלייה משום שיכלה לבצע אותו בצורה נוחה ומהבית, כמו כן הוא לא גזל ממנה כמעט זמן.

יש סוחרת בבית ספר

ג'סי המשיכה להצליח בבית הספר, הייתה חוזרת הביתה ויושבת על המחשב לבצע קצת רכישות ומכירות. לאחר זמן קצר היא התחילה להרוויח וקנתה לעצמה את הפלאפון החדש ביותר עם האפליקציות המרעישות, כמו כן קנתה לאביה עניבה אדומה שיהיה לו כמו זו של המורה שלה מלימודי שוק ההון ולאמא שלה קנתה עגילים כמו שהיו לאחת מבנות הקבוצה. פעם בשבוע הייתה יושבת עם אביה ומסבירה לו את החומר הנלמד והמסחר הפך להיות תחביב משותף עבור שניהם. חודשיים מאוחר הרוויחה ג'סי כספים נוספים ונכתב עלייה בעיתונות אבל היא היא נשארה ילדה צנועה ושקטה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה