שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 
נושא הניסיון הוא כזה שיכול להדאיג כל מי שמעוניין להיעזר בגוף שמציע ניהול של תיק השקעות. אחרי הכול, הרי שעם כל הכבוד לידע ולהכשרה, ללא ניסיון רב עם מערכות מוניטאריות שונות ועם כל ההיבטים הכלכליים של כל השקעה, יהיה קשה מאוד לעשות את הכול על מנת שכל תיק ינוהל בצורה כמה שיותר חיובית.
המשך קריאה
אנו חיים בעידן סוער מאוד. במיוחד במובן הכלכלי. בכל יום אנו שומעים על עסקים שנסגרים או אנשים אשר השקיעו את כספם באפיקי השקעה מפוקפקים ובמקרים רבים אף איבדו את כל כספם למרבה הצער. 
המשך קריאה
חשוב לעשות תואר ראשון, ואולי אפילו תואר שני, כדי למצוא עבודה יציבה במקום עבודה מסודר. אבל היום המשכורות לא מספיקות, וצריך משהו בנוסף, כמו קורס מסחר בשוק ההון מטעם מכללות מקצועיות.
המשך קריאה
מאמר עשוי להיות מעניין למי שמכיר עם תהליכים עבודה מערכות בבורסה לניירות ערך.   המאמר נוגע באספקטים נבחרים של בעיות השוק הפיננסי העולמי לאור השינויים הצפויים לקראת סוף שנת 2013 תקופה שבה יתחיל התהליך צמצום התכנית לעידוד הכלכלה הריאלית של ארה"ב.   המאמר דן בשלוש השאלות הבאות: מהם ההישגים של תוכניות היציאה מהמשבר, ומה נותן לפדרל רזרב לקוות לתוצאות חיוביות של התפתחות הכלכלה ללא תמיכתו נוכחית.   מהו תפקיד החוב המדיני בתוכנית היציאה מהמשבר והשפעתו על הבורסה לניירות ערך.   בורסה לניירות ערך –"פירמידה פיננסית". השינויים היסודיים בבורסה לניירות ערך המבטיחים את שמירת החסכונות הסוציאליים של המשקיעים.        בסוף המאמר - תחזית המצב בבורסה לניירות ערך אחרי השלב הראשון ליציאה מ"התרדמת   המלאכותית".
המשך קריאה
אם אתם רוצים להתחיל להשקיע בבורסה, אתם צריכים ללמוד עוד ועוד, כמה שיותר, להתחיל להתעדכן בחדשות כלכליות וללמוד איך לעשות תחקירים ולבחון דוחות כספיים של חברות המונפקות בבורסה.
המשך קריאה
מסחר במט"ח מהבית מאפשר השלמת הכנסה – או אפילו הכנסה מלאה, מבלי לצאת מבגדי הפיג'מה של הלילה. אנחנו לא נטען שמסחר במט"ח מהבית הוא אפשרות בטוחה לרווח, ולא נספר לכם שזה קל. מה כן? נספר לכם את האמת על מבחר במט"ח מהבית, איך מתכוננים היטב לקראת תחילת המסחר במט"ח, ואיך מפחיתים סיכונים.
המשך קריאה
לאנשים רבים יש סכומי כסף שנמצאים בכל מיני קרנות, פיקדונות, קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד. כספים אלו נמצאים, ונזילים בחלקם בהרבה מקרים. הם למעשה חסכנות של האנשים לעידן הפרישה והפנסיה. אנשים רוצים לקבל תשואה טובה על הכספים הללו. 
המשך קריאה
בשנים האחרונות ניתן לשמוע ממשקיעים רבים כי מסחר בדולר אוסטרלי נראה יציב יותר מאשר מסחר בסוגים אחרים של מטבעות, כמו למשל מסחר ביורו, דולר ולירה שטרלינג.
המשך קריאה
להיות סוחר בבורסה זה משהו שהרבה אנשים מתעניינים בו, ולמרות שלכל אחד מאיתנו יש מכרים שגם הרוויחו ככה לא מעט כסף, עדיין לא כולנו רציתם להתחיל לסחור בבורסה.
המשך קריאה
ברוקר הוא חבר בורסה שבאמצעותו ניתן לעסוק עם מסחר בבורסה. חברי הבורסה משרתים את קהל המשקיעים באמצעות יועצי השקעות העוסקים בניהול תיקים ועברו את ההסמכה והרישיון מטעם הרשות לנירות ערך בתל אביב. 
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 43 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה