שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> חינוך בגיל הרך
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חינוך בגיל הרך
 
המאמר מדבר בעיקר על הילדים של כולנו, ועל המותרות והאיסורים שמחוץ לתחום. אנו ההורים האחראיים הבלעדיים בהתפתחות הילד שלנו, ובתוכן זה אתם תיחשפו למחקרים ודעות של מומחים והורים שמספרים בעיקר על מה שעבר על ילדיהם שהם נתנו להם "חופש מעשי" לבחור, ועל הטעויות הנלמדות מהניסיון של אותם הורים ומומחים שחקרו את הנושא בקפידה.
המשך קריאה
משחקי מחשב לילדים יכולים להיות פעילות כיפית לשעות הפנאי או אמצעי חינוכי המסייע מאוד להתפתחות הילד. מחפשים משחקי מחשב לילדים ואולי כאלה שמשולבים בסיפור מרתק, משחקים אישיים שמעודדים כל ילד בשמו הפרטי? שאלו את אריאל
המשך קריאה
לבחור גן לילד הפך להיות מטלה לא פשוטה בימינו, בהם יש לא מעט אפשרויות שכל אחת מהן מושכת אותנו לכיוון אחר. הנה כמה עצות שיקלו עליכם את תהליך הבחירה.
המשך קריאה
בכל שנה, בראשון לספטמבר, מתחילים מאות אלפי ילדים את שנת הלימודים בגנים ובבתי הספר. בכל שנה, כמה חודשים אחורה, מתחיל תהליך הרישום של ילדים לגנים הציבוריים (טרום חובה וחובה), ולבתי הספר השונים.
המשך קריאה
גילאי הפעוטון הם הגילאים הקשים והמאתגרים ביותר לטיפול. אלו גילאים בהם הילד מתפתח במהרה ומפתח סקרנות בלתי נדלית לדברים. הוא עובר במהירות מישיבה לזחילה ולבסוף להליכה, מה שהופך את הטיפול בו למרדף מתמיד אחר סקרנותו.
המשך קריאה
במאמר זה אלמד אותכם איך נכון ללמד את ילדכם לשחות ולמה חשוב לעשות זאת כבר בגיל מוקדם
המשך קריאה
הקייטנות הללו תהיינה במהלך חודשי הקיץ ויאפשרו לחניכים שלהן, התנסות בטכנולוגיות מתקדמות בתחומי ההייטק. בנוסף יתקיימו פעילויות נוספות כמו: פעילויות ספורט, בילוי בבריכה , מסיבות, טיולים בחיק הטבע ועוד. כל הסדנאות יועברו על ידי צוות המדריכים המיומן והמקצועי של Big Idea וג'ון ברייס הדרכה, שכל אחת מהן היא בעלת ניסיון רב, בשנים האחרונות, בהפעלתן של קייטנות לילדים, עם דגשים על תכנים איכותיים ומעניינים.
המשך קריאה
במאה השנים האחרונות, ניתן לזהות שינויים משמעותיים בתפקודה של המשפחה ובאופן השפעתה על התפתחות האישיות של הילד בגיל הרך. המשפחה המסורתית עד לשנות ה-60 של המאה הקודמת כללה שלושה דורות בבית (סבים, הורים וילדים) ובה האב היה הפוסק הבלעדי והאם היתה אחראית על גידול הילדים. במשפחה זו המסרים היו ברורים והילדים גדלו להיות צייתנים למשמעת הקפדנית שהיתה המוקד בחינוכם.   
המשך קריאה
אתם רוצים לבחור מסלול בטוח בהפעלות לגני ילדים ובציוד לגני ילדים ?  יהיה קשה לדעת איך הדברים יתפתחו אחרי שהדלקתם את התהליך,אבל מאחר שאתם מצפים לשלמות מהרגע הראשון אל תרגישו אי שקט מתמשך שלא מתאים לאופייכם,התכנון מראש יגביל אתכם ואלי גם יעכב,ומומלץ לשמור על פתיחות לאפשרויות שאולי לא חשבתם עליהן. החולשה שלכם היא עד שתקבלו את ההחלטות,אבל מרגע שתהיו תכליתיים בנוגע לציוד לגני ילדים,תעשו הכל בצורה מאורגנת מסודרת ובעיקר אסתטית. בפעילויות לגני ילדים שלכם תוכיחו שיש לכם גם כושר לתפקד בכמה תחומים בעת ובעונה אחת. תעבדו בדרך אישית,בתוך הגבולות שתציבו אתם לעצמכם,מומץ להפגין כישורים אלה גם בטיולים ובמפגשי חברה במהלך פעילות בטבע ופעילויות מחוץ לגן.
המשך קריאה
המון ציוד לגני ילדים ופעילויות לגני ילדים מתיימרות להציג את העולם דרך עיני הילד,אך לא כולן מצליחות. ציוד לגני ילדים המספק מידעים חדשים ועוסק בלימוד עושה את העבודה בצורה מוצלחת ביותר. ציוד לגני ילדים המטפל בנושאים כבדים, ופעילויות לגני ילדים המצליחים להתעמת עם החומרים הקשים בצורה רגישה ומאוזנת. רוחו הסימפטית של הציוד לגני ילדים הישן עוזרת לשכך את החרדה שפעילויות חדשניות יכולות לעורר. פעילויות לגני ילדים מהן אילו צריכות להיות משכנעות ללא התיילדות מיותרת.
המשך קריאה
1-10 מתוך 15 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה