שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> חינוך בגיל הרך
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חינוך בגיל הרך
 

המדריך למדריך פעילויות לגני ילדים בעזרת ציוד לגני ילדים


שי אורן

ציוד לגני ילדים להפעלת פעילויות בגני ילדים : "רעיון בקרטון". המרכז להעשרה והחוגים, מייצר ערכות הפעלה לגננת עם כל הציוד והאביזרים עם חוברת הוראות למפעיל. ערכות ההפעלה בנויות ע"פ תוכנית הלימוד של משרד החינוך ומביאות גם את הקישוטים לאותו נושא וגם את מאגר ההפעלות.
חברת רעיון בקרטון משווקת שלל ציוד כללי לגן הילדים,ג'מבורי,מתקני חצר,גדג'טים לגננת,בלוקים של דפי עבודה וצביעה,לוחות תוכן,סיפורים בהמחשה ועוד.
החברה מספקת חוגים שבועיים בגני ילדים עם הערכות המפורסמות : חוג חיות,חוג אנגלית,חוג חשיבה מתמטית לגיל הרך

 
 

אתם רוצים לבחור מסלול בטוח בפעילויות לגני ילדים ובציוד לגני ילדים ?  יהיה קשה לדעת איך הדברים יתפתחו אחרי שהדלקתם את התהליך,אבל מאחר שאתם מצפים לשלמות מהרגע הראשון אל תרגישו אי שקט מתמשך שלא מתאים לאופייכם,התכנון מראש יגביל אתכם ואלי גם יעכב,ומומלץ לשמור על פתיחות לאפשרויות שאולי לא חשבתם עליהן. החולשה שלכם היא עד שתקבלו את ההחלטות,אבל מרגע שתהיו תכליתיים בנוגע לציוד לגני ילדים,תעשו הכל בצורה מאורגנת מסודרת ובעיקר אסתטית. בפעילויות לגני ילדים שלכם תוכיחו שיש לכם גם כושר לתפקד בכמה תחומים בעת ובעונה אחת. תעבדו בדרך אישית,בתוך הגבולות שתציבו אתם לעצמכם,מומץ להפגין כישורים אלה גם בטיולים ובמפגשי חברה במהלך פעילות בטבע ופעילויות מחוץ לגן.

הצורך שלכם יהיה לשבת על הגדר ולהתבונן,יש ניסיון להגדיר את מה שאתם רוצים מהפעלות לגני ילדים חדשות  או מציוד לגן ילדים חדש. תרצו שהילדים או המסגרת יוכיחו לכם נאמנות,תרצו לדעת שרוצים את חברתכם ואילו אתם תמשיכו להיות מופרים מכך..נסו לזכור שפעילויות לגני ילדים לא יכולות להישאר כפי שאתם חווים אותה מהתחלה. החושים שלכם מנחים אתכם לרוב,אבל הם עלולים לצמצם את ערוצי החוויות שלכם. במהלך הפעילויות לגני ילדים הקרובות תצפו שהילדים ילמדו להסתדר לבד,ובכך יישאר לכם זמן לנהל את ההפעלות לגני ילדים,אבל תרצו לשמור גם על איזון בין הלימוד לכייף עם כל משחקי הציוד לגני ילדים. זכרו זה תמיד מוסיף עם תיפגשו עם איש מקצוע לקבל עצה בנושא חדש לפעילויות לגני ילדים,כדי לשמור על פרופורציות.

מודעות לפעילויות לגני ילדים תגרום לכם לשים דגש על איך שדברים נראים.הצורך לייפות דברים יכול גם להיות על חשבון דברים אחרים. שיקול הדעת הסולידי יאפיין אתכם גם סובייקטיבית. וזאת כדי לחוש ביטחון.אתם בתקופה שבה יש הזדמנויות למפגשים לא קובנציונליים ולחוות את עצמכם דרך אותם מפגשים ייתן לכם מושג איך אתם הייתם רוצים לראות את עצמכם. נושאי הפעילויות לגני ילדים זורמים מהיד בלי להבין איך ולמה,אבל אתם מפרגנים לעצמכם,כדאי להיזהר לאורך השנה מאובדן חומר לימודי יקר או ויתור על נושאי הליבה. מומלץ להיות קשובים לסביבה בגלל אלמנטים רגשיים.בכל זאת מפעיל הפעילויות לגני ילדים  יביא איתו ציוד לגני ילדים שונה ולא שגרתי.

יהיו ערניים,פתוחים,קומוניקטיבים. התגובה שלכם יהיו עניניות .עם יכולת לקחת שינויים בקלות,להבין מה קורה בגן שלכם כדי לנוע הלאה.אסור למתחים להשפיע עליכם,לכן נסו לעצור ולחשוב לפני שאתם בוחרים בשינוי, האם זה מה שחשבתם או אולי יש עוד ציוד לגני ילדים שכדאי לבדוק ?  האחרויות שלקחתם על עצמכם גם היא משפיעה על תהליך קבלת ההחלטות שיהיו יותר בעיתיות. תתמודדו עם מצבי לחץ,אבל תדעו לאלתר את הפתרונות בהצלחה.זמן  מתאים לפגישות ,לגלגל רעיונות בכמה נושאים ולהציג אותם ביישירות המאפיינת אתכם.זה הזמן המתאים לקבלת אישורים פורמליים להפעלת פעילויות לגני ילדים יוצאות מגדר הרגיל. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה