שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> חינוך בגיל הרך
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חינוך בגיל הרך
 

פעוטון בחיפה, הטוב ביותר לילדך


רפי רזניק

רפי רזניק - קידום אתרים בגוגל SEOM, פרסום ושיווק במדיה החברתית. ניהול מוניטין עסקים באינטרנט.

 
 
 

לא אחת אנו שומעים על עוללים אשר הכניסו שקעים לחשמל, הרסו מוצרים חשמליים, סדרו מחדש את ארון הבגדים של ההורים, או החליטו להוציא את כל תוכן המטבח אל השטיח. אמנם אתם, ההורים של הפעוט, בוחנים את מעשיו "בשבע עיניים", ומשגיחים בכל רגע נתון על מנת למנוע אסון, אולם חשוב מאוד שתבחרו בפעוטון בחיפה מקצועי וטוב, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהצוות עושה עבודה טובה בדיוק כמוכם עם כלל הילדים במקום. 

פרמטרים שיש לחשוב עליהם מראש לפני ההגעה לפעוטון בחיפה   

עוד לפני שאתם שמים פעמיכם אל כל הגנים המתאימים בסביבה חשוב מאוד שתגדירו אילו פרמטרים חשובים לכם ועל אלו פרמטרים אתם מוכנים להתפשר. רשת האקדמיה הצעירה מונע מספר גני ילדים בצפון, גן ילדים בקריות ובחיפה. לחלק מהאנשים אשר אינם ניידים חשובה מאוד הקרבה של הפעוטון הביתה, ואילו לאחרים חשובה מאוד איכות המזון שהילד יקבל. לאחד חשוב ביותר שהילד יתרועע עם ילדים בגילאים דומים, ואילו אחרים מעדיפים לשלב את הילד בפעוטון החולש על כמה גילאים שונים, על מנת שיכיר את הצוות ויתרגל אל המקום. כך או כך, חשוב מאוד שתגדירו אלו פרמטרים חשוב לכם שיכלול הפעוטון, אך הקפידו להתפשר על פרמטרים אחרים.  

ברגע שהגעתם אל הפעוטון  

אם כך, הגעתם אל האקדמיה הצעירה, פעוטון בחיפה אשר קיבל המלצות רבות ברחבי הרשת, וגם בקרב מכרים. כעת חשוב מאוד שתשימו לב לכמה גורמים אשר יוכלו להגדיר לכם את טיבו של המקום. שימו לב להתנהלות של הצוות, ולאווירה השוררת במקום. האם הילדים רגועים, האם הצוות מתנהל על מי מנוחות, וכמה אהבה וחיבה הם מראים לילדים במהלך היום. שימו לב שהמקום נקי, שהשירותים נקיים לטובת הנגמלים מחיתולים, ושמקפידים על תנאים אסתטיים במטבח. הקפידו לבדוק כי הגן מקפיד על כללי הבטיחות, כי ישנו שער סגור ודלת נעולה בין הילדים אל הכביש או הרחוב, וגם אם ישנו מרחב מוגן באזור.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה