שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> חינוך בגיל הרך
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חינוך בגיל הרך
 
משימת קניית ציוד לגני ילדים מהווה מדי שנה מרוץ בין הגשמת חלומותיהם של הילדים,מזעור תסכולם של הגננות מול בחירת הילדים והתחשבות ביכולות להרים הפעלות לגני ילדים לאורך כל השנה.. משימת בחירת הציוד לגני ילדים קשה במיוחד כאשר יש כמות מועמדים לשחק בציוד לגן ילדים ,הלא כבר מזמן שכחנו שהרבה מאוד ילדים ישחקו יחד והוסיפו לכך הסתערות שנתית של יצרנים ויבואנים עם חידושי המשחקים והצעצועים,התוצאה: דילמה אמיתית ! במאמר זה נסקור משאלות ליבם של פעוטות המצפים שהגננת תכין במיוחד להם ציוד לגני ילדים שהם הכי אוהבים.
המשך קריאה
פעילויות בגני ילדים צריכים קודם כל לבחור ציוד לגני ילדים שינגיש את המידע הנלמד באופן שישווה את כוחו לכל היובלים המבולבלים וערוצי הטלביזיה הזוהרים. שימו לב איך מנגישים מושג אל אוזני הילדים, שימו לב ש "צריבת" מושג בראש הפעוט הוא בעצם קוד שאם תקישו את ספרותיו נכון, הרי הדלת נפתחה, המידע נכנס ובכל פעם שתשאלו את הילד על המידע הזה, הוא מיד יחלץ אותו בקלות מראשו. לרוב מדובר בקודים פשוטים המבוססים על שלוש פעולות : העצמה של הילד,גירוי לאתגר,צריבה. הפעולות הללו ברוב המקרים מביאים תוצאות יפות אך בתוכנית שנתית יש להסיף לקוד זה פעולות פשוטות נוספות.
המשך קריאה
בלי פאניקה, אם עד עכשיו הייתם חייבים לדאוג לכתוביות בסדרות אמריקאיות ועשיתם הכל כדי להימנע מלדבר עם תיירים, עדיין תוכלו לרכוש את השפה. היום, אנשים מבוגרים וצעירים יכולים ללמוד את השפה עם מעט השקעה, שכן אחרי הכל זאת בכלל לא מטלה כל כך מטורפת. בעזרתו של קורס אנגלית איכותי ומורה טוב תוכלו ללמוד את השפה תוך מספר חודשים.
המשך קריאה
בעידן המודרני בו אנו חיים המודעות לחינוך הילד בשיטות משוכללות ויעילות הולכת ודלה מיד יום ובכל פעם מחדש ניתן לראות איך יועצים חינוכיים רבים יושבים
המשך קריאה
בעבר ילדים עברו ממקום למקום, ממסגרת למסגרת, בלי שמישהו קיים איתם שיחה, דיאלוג, או נתן להם הסבר על מה שקורה או אמור לקרות. אנחנו לא לגמרי יודעים איזה טראומות סוחבים איתם אנשים מאותם שינויים, כולל מהמפגש הראשון עם כיתה א'.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-15 מתוך 15

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה