שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

אודות תואר ראשון בחינוך


mlaoryehud
 
 

תואר ראשון בחינוך יכול לפתוח דלתות רבות לעיסוק בתחום החינוך והטיפול בילדים מגיל ילדות של בי"ס יסודי ועד לבתי הספר התיכוניים. אנשים רבים נוטים לחשוב כי תואר ראשון בחינוך יכול לפתוח דלת אך ורק למערכת החינוך הציבורית ולתפקידי הוראה. אולם בפועל אין הדבר נכון. תואר ראשון בחינוך יכול לשמש כמקפצה לתפקידים גבוהים הן במשרד החינוך והן במערכת החינוך הפרטית.

למי מתאים תואר ראשון בחינוך?

תואר ראשון בחינוך יכול להתאים לכל מי שמרגיש שיש לו זיקה וגישה לילדים, לרוב מדובר באנשים בעלי סבלנות ויכולת הכלה. כמו כן, מקצועות החינוך יכולים להתאים גם למי שחש שיש בו את השליחות ואת הרצון לשנות את פני הדור הצעיר ולהשפיע על מערכת החינוך באספקטים ומובנים רבים.

כמה זמן נמשכים הלימודים?

לימודי תואר בחינוך נלמדים במשך שלוש שנים ברוב המוסדות האקדמיים, אולם ניתן ללמוד לימודי תעודה במוסדות חינוכיים שונים הנמשכים במשך שנה ומאפשרים להכנס לתחום ההוראה. אך אם ברצונכם להתקדם בתחום החינוך רצוי כי תרכשו תואר ראשון בחינוך דרכו לא רק תרכשו מקצוע, אלא גם תרכשו את ההשכלה התאורטית והפילוסופית העומדת מאחורי אסכולות וגישות חינוך שונות.

הידע הנלמד במהלך התואר הראשון מהווה כנדבך ראשוני להמשכיות לימודי התואר השני במקצוע החינוך. אשר יאפשר לכם להרחיב את ידיעותיכם ולהתמחות בתחום זה בתפקידים שונים כגון: יעוץ חינוכי, חינוך מיוחד, תקשוב ומערכות ארגון מידע.

לסיכום, ניתן לראות כי ישנן התמחויות שונות בתחום החינוך שאפשר לפנות אליהן. החל מחינוך והוראה ועד תפקידים מערכתיים יותר או בעלי פן ייעוצי ואף בעלי אוריינטליות הקשורה למדעי המחשב. באם אתם מעוניינים לרכוש תואר ראשון בחינוך, בדקו את הקורסים המוצעים, בחנו את מוסדות הלימוד בהם אתם מעוניינים, בדקו האם חלק מתוכנית הלימודים של התואר המוצע משלבת גם ניסיון ממשי ופרקטי בבתי ספר. רק לאחר מכן בחרו את המקום בו אתם מעוניינים ללמוד תואר ראשון.

בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה