שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

העתיד נמצא בקוד ובעיצוב


Ofer Berko

עופר קידום אתרים

חברה לקידום אתרים

 
 

כהורים לילדים צעירים ורכים אנחנו רוצים את הטוב ביותר בשביל ילדינו. אנחנו רוצים שהם יהיו בריאים מוקפים בחברים רבים ושמחים בכל רגע כאשר הם ממצים את עצמם בעבודה ובלימודים. בשנים האחרונות ראינו את צמיחתם של חברות הייטק וסטארטאפ. הכסף הגדול נמצא בתכנות, בניית אתרים ובניית אפליקציות. אך כשמסתכלים על הלימודים הקשים ועל כתיבה ממושכת בקוד תוך הגדרות חוזרות ונשנות שחוזרות כל פעם באתר חדש.

האם כתיבת קוד טובה לכולם?

כמו שיש ילדים שונים באותה משפחה שאוהבים אוכל שונה, תחביבים שונים ופעיליות אחרות כך גם בתחום הלימודים. יש כאלו שנולדו בשביל לכתוב קוד, הם אוהבים את האתגרים של כתיבת קוד, פריצת אתגריים ויצירת דרכים חדשים לאחר התייעצות עם חברים ושותפים לעבודה. מצד שני יש אלו שנחשבים אומניים יותר, הם יעדיפו כתיבה לעיתונים וספרים, לימודי אומנות ולימודי עיצוב. לכן כאן אני חוזר למה טוב בעצם לילדים שלנו? לכך צריך להתייחס קצת לשנים האחרונות.

פיתוח ועיצוב משתלבים יחד?

לפני עשור עלות השקת סטראט אפ יכולה להגיע לסכומי ענק של מאות אלפי שקלים לפי עלויות שרתים, רוחב פס, רישינות לתוכנהו עוד. מאז התשתית הפכה להיות על קוד פתוח וכלי הפיתוח עברו לענן שהוא לרוב בחינם במקום שרתים כבדים שרק חברות גדולות יכולות לעבוד איתם. במהלך השנים האחרונות עיצוב מוצר אינטרנטי הפך להיות בעל משמעות רבה יותר כמו התוכן והמבנה של האתר. כיום מבנה האתר, התוכן, התמונות ובכלל העיצוב של האתר הולכים יחד. לכן חשוב לשלב מראה עיצובי יחד עם תוכן רלוונטי באתר.

כיום הילדים שלנו צריכים להיות להכיר גם את החלק העיצובי וגם ברמת קוד. אדם שמצליח לשלב בין עולמות שונים יובילו להצלחה ולא יעמוד במקום בתחום אחד בלבד כמו כתיבת קוד בלבד או עיצוב בלבד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה