שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 
לימודי הנהלת חשבונות הינם לימודי הסמכה המכשירים מנהלי חשבונות בדרגות שונות לעבודה בתחום בארץ, בשנים האחרונות תחום הנהלת החשבונות בישראל נחשב לתחום עם ביקוש אדיר לעומת ההיצע מה שתורם להעלאת הפופולאריות של מסלולי הלימוד השונים בהנהלת חשבונות וקורסים נוספים הקשורים בהתפתחותו המקצועית של מנהל חשבונות בתחום. המאמר הבא יעסוק ביתרונות בבחירה בלימודי הנהלת חשבונות.
המשך קריאה
הנדסאי מכונות לימודי ערב, הוא מסלול לימודים, שיש בבית ספר להנדסאים. היתרון של מסלול לימודי ערב, הוא בכך שאפשר לעבוד וללמוד במקביל. בוגרי המסלול, משתלבים בחברות שונות, במשק הישראלי.
המשך קריאה
הנדסאי מכונות חרוץ, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. הנדסאי המכונות מקבל שכר הוגן, ויש לו עבודה מעניינת. לימודי הנדסאי המכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.
המשך קריאה
כפי שגם אתם יודעים, ישנם אנשים המגדירים עצמם כאנשים של בוקר, בעוד ישנם אלו המגדירים את עצמם של אנשים של ערב. האנשים של הבוקר מוצאים עצמם חיוניים ונמרצים החל משעות הבוקר המוקדמות, בעוד אנשי הערב מוצאים את עצמם בשיאם רק עם רדת החשיכה.  
המשך קריאה
הנדסאים שהוסמכו במדינת ישראל, עוברים מבחן הסמכה מטעם הגוף הממשלתי שנקרא מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). מטרתו של גוף זה, היא לדאוג להכשרת הטכנאים וההנדסאים, במדינת ישראל.
המשך קריאה
לא משנה כמה למדתם למבחן, כמה שיננתם את המאמרים הנדרשים וכמה אתם יודעים את מתווה השיעורים והתכנים שהעבירו לכם המרצים במסגרת לימודי השקעות נדל"ן או לימודי הפילוסופיה – אתם חרדים. פחד הבחינות אינו "תוקף" את אלו שלא למדו, אלא המון פעמים מדובר דווקא על אלו שלמדו ועשו ככל שביכולתם על מנת להגיע מוכנים לבחינה.  
המשך קריאה
הנדסאי חשמל שאפתן, יכול להגיע להישגים יפים. הנדסאי חשמל, יכול לעבוד כשכיר, או להקים חברה שהיא שלו. לימודי הנדסאי החשמל, מתאימים למי שמתעניין בטכנולוגיה.
המשך קריאה
הנדסאי תוכנה שאפתן, יכול לעבוד בחברות תוכנה שונות. לימודי הנדסאי תוכנה, מתאימים לאנשים בעלי צורת חשיבה לוגית, ויכולת לימוד עצמי גבוהה.
המשך קריאה
 קורס ספרדית יפתח בפנינו את השפה היפה והקלה ספרדית, שפה שמדוברת בהמון מדינות ושימושית. אנו נוכל ללמוד מילים רבות ולפתח את האוצר מילים הקיים, לדעת לדבר בסגנונות שונים, נתחיל מספרדית בסיסית ונתקדם, נוכל לקרוא לכתוב ולדבר בשפה כך הרווחנו עוד שפה בחיינו.   
המשך קריאה
הנדסאי חשמל מנוסה מאוד, יכול לבצע עבודות שונות בתחום שקשור למערכות אנרגיה. הנדסאי חשמל בעל ניסיון, יודע לבצע עבודות של תכנון מערכת אנרגיה, פיקוח על מערכת אנרגיה, וגם התקנה של מערכת אנרגיה.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 136 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה