שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2118
מאמרים: 6912
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 
הנדסאים שהוסמכו במדינת ישראל, עוברים מבחן הסמכה מטעם הגוף הממשלתי שנקרא מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). מטרתו של גוף זה, היא לדאוג להכשרת הטכנאים וההנדסאים, במדינת ישראל.
המשך קריאה
לא משנה כמה למדתם למבחן, כמה שיננתם את המאמרים הנדרשים וכמה אתם יודעים את מתווה השיעורים והתכנים שהעבירו לכם המרצים במסגרת לימודי השקעות נדל"ן או לימודי הפילוסופיה – אתם חרדים. פחד הבחינות אינו "תוקף" את אלו שלא למדו, אלא המון פעמים מדובר דווקא על אלו שלמדו ועשו ככל שביכולתם על מנת להגיע מוכנים לבחינה.  
המשך קריאה
הנדסאי חשמל שאפתן, יכול להגיע להישגים יפים. הנדסאי חשמל, יכול לעבוד כשכיר, או להקים חברה שהיא שלו. לימודי הנדסאי החשמל, מתאימים למי שמתעניין בטכנולוגיה.
המשך קריאה
הנדסאי תוכנה שאפתן, יכול לעבוד בחברות תוכנה שונות. לימודי הנדסאי תוכנה, מתאימים לאנשים בעלי צורת חשיבה לוגית, ויכולת לימוד עצמי גבוהה.
המשך קריאה
 קורס ספרדית יפתח בפנינו את השפה היפה והקלה ספרדית, שפה שמדוברת בהמון מדינות ושימושית. אנו נוכל ללמוד מילים רבות ולפתח את האוצר מילים הקיים, לדעת לדבר בסגנונות שונים, נתחיל מספרדית בסיסית ונתקדם, נוכל לקרוא לכתוב ולדבר בשפה כך הרווחנו עוד שפה בחיינו.   
המשך קריאה
הנדסאי חשמל מנוסה מאוד, יכול לבצע עבודות שונות בתחום שקשור למערכות אנרגיה. הנדסאי חשמל בעל ניסיון, יודע לבצע עבודות של תכנון מערכת אנרגיה, פיקוח על מערכת אנרגיה, וגם התקנה של מערכת אנרגיה.
המשך קריאה
לימדוי עיצוב וכתיבת תוכן חייבת להיות משולבת יחד במקשה אחת בעולם העתיד
המשך קריאה
בית ספר להנדסאים שזוכה לשבחים, הוא מקום שכדאי ללמוד בו. הנדסאים חיוניים, לכלכלת מדינת ישראל.
המשך קריאה
בית ספר להנדסאים במיקום מעולה, מקל על הסטודנטים שלומדים בו. בית ספר להנדסאים, שנמצא בסמוך לכבישים ראשיים, חוסך זמן, לסטודנטים שלומדים בו ומגיעים אליו במכונית פרטית או באוטובוס.
המשך קריאה
מאמר מציג חשיבותם של כללי ציטוט בעבודה אקדמית 
המשך קריאה
1-10 מתוך 122 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה