שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2169
מאמרים: 7039
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 
בית ספר להנדסאים במרכז המדינה, מכשיר הנדסאים שונים. בבית ספר להנדסאים, יש מספר מסלולים: הנדסאי בניין, הנדסאי חשמל, הנדסאי תוכנה, הנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי מכונות, הנדסאי תעשייה וניהול, וגם הנדסאי מכשור רפואי.
המשך קריאה
הנדסאי מכונות חדש, נקלט במקומות עבודה שונים. הנדסאי המכונות, לומד במכללה טכנולוגית.
המשך קריאה
לימודי הנהלת חשבונות ניהול של עסקים מסוגים שונים כרוך בהרבה אספקטים שונים שאחד החשובים שבהם הוא העניינים הפיננסיים והכלכליים. כאן נכנסים לתמונה מנהלי חשבונות שהתפקיד שלהם הוא לעשות סדר בבלגן על ידי מעקב מדויק אחר כספים שנכנסים ויוצאים מבית עסק או חברה, ניהול כספים ותזרימי מזומנים ווידוא שכל המיסים משולמים כחוק. את המקצוע המבוקש הזה ניתן ללמוד בקורסים שונים להנהלת חשבונות, ולקבל בסופם תעודה שתעניק לכם את היכולת להיות מנהלי חשבונות, או לעשות קורסים מתקדמים בתחום.
המשך קריאה
לימודי הנהלת חשבונות הינם לימודי הסמכה המכשירים מנהלי חשבונות בדרגות שונות לעבודה בתחום בארץ, בשנים האחרונות תחום הנהלת החשבונות בישראל נחשב לתחום עם ביקוש אדיר לעומת ההיצע מה שתורם להעלאת הפופולאריות של מסלולי הלימוד השונים בהנהלת חשבונות וקורסים נוספים הקשורים בהתפתחותו המקצועית של מנהל חשבונות בתחום. המאמר הבא יעסוק ביתרונות בבחירה בלימודי הנהלת חשבונות.
המשך קריאה
הנדסאי מכונות לימודי ערב, הוא מסלול לימודים, שיש בבית ספר להנדסאים. היתרון של מסלול לימודי ערב, הוא בכך שאפשר לעבוד וללמוד במקביל. בוגרי המסלול, משתלבים בחברות שונות, במשק הישראלי.
המשך קריאה
הנדסאי מכונות חרוץ, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. הנדסאי המכונות מקבל שכר הוגן, ויש לו עבודה מעניינת. לימודי הנדסאי המכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.
המשך קריאה
כפי שגם אתם יודעים, ישנם אנשים המגדירים עצמם כאנשים של בוקר, בעוד ישנם אלו המגדירים את עצמם של אנשים של ערב. האנשים של הבוקר מוצאים עצמם חיוניים ונמרצים החל משעות הבוקר המוקדמות, בעוד אנשי הערב מוצאים את עצמם בשיאם רק עם רדת החשיכה.  
המשך קריאה
הנדסאים שהוסמכו במדינת ישראל, עוברים מבחן הסמכה מטעם הגוף הממשלתי שנקרא מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). מטרתו של גוף זה, היא לדאוג להכשרת הטכנאים וההנדסאים, במדינת ישראל.
המשך קריאה
לא משנה כמה למדתם למבחן, כמה שיננתם את המאמרים הנדרשים וכמה אתם יודעים את מתווה השיעורים והתכנים שהעבירו לכם המרצים במסגרת לימודי השקעות נדל"ן או לימודי הפילוסופיה – אתם חרדים. פחד הבחינות אינו "תוקף" את אלו שלא למדו, אלא המון פעמים מדובר דווקא על אלו שלמדו ועשו ככל שביכולתם על מנת להגיע מוכנים לבחינה.  
המשך קריאה
הנדסאי חשמל שאפתן, יכול להגיע להישגים יפים. הנדסאי חשמל, יכול לעבוד כשכיר, או להקים חברה שהיא שלו. לימודי הנדסאי החשמל, מתאימים למי שמתעניין בטכנולוגיה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 129 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה