שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

השתחררת מהצבא - מה אתה רוצה לעשות כשתגדל?


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

בנים מחכים ליום הזה 1095 ימים (שהם 26,280 שעות, שהן 1,576,800 דקות) ובנות 730 ימים (שהם 17,520 שעות, שהן 1,051,200 דקות) (אבל מי סופר... נכון?). יום השחרור מצה"ל! אז היום הגדול כבר הגיע, או שהוא ממש ממש קרוב, ויחד עם הריח הנעים והטוב של החופש צצים גם פתאום המון סימני שאלה בראש, אחד אחרי השני.
כבר אין אף גננת שתגיד מה מותר ומה אסור, ואין אף מורה עם עיניים בגב, ואפילו לא מפקדת אחת שגדולה מאתנו בחודש וחצי שתפיל אותנו למאה שכיבות שמיכה. בעצם זאת הפעם הראשונה שאנחנו עומדים בפני עצמנו ואיננו נמצאים תחת אחריותה וכנפיה (זו חצי הכוס המלאה) או תחת מסגרתה ונהליה (לעתים זו חצי הכוס הריקה) של אף מסגרת. השתחררנו מהמדים ומהנשק ואחרי שישנו שבוע רצוף – עכשיו הגיע הזמן שלנו להחליט - מה אנחנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים?
להיות חיילים משוחררים זה כיף אדיר, וזו תחושת שחרור רבה, אבל יחד עם הכיף והשחרור מגיעות באמת המון שאלות בנוגע לעתיד (לפעמים החופש הזה הוא גם שינוי קיצוני מאוד שמביא איתו לא מעט בלבול). בתור חיילים משוחררים כל האופציות עומדות בפנינו – אנחנו יכולים ללכת לעבוד בעבודה מועדפת, ללכת ללמוד (לא לשכוח להשתמש במענק השחרור לשכ"ל!), לנסוע לטיול או לעשות כל דבר אחר העולה על רוחנו.
יש מעטים שתמיד ידעו מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים, ומיד ברגע שהם הופכים לחיילים משוחררים (קוראים לזה 'אזרחים'... נכון? צריך להתרגל למילה הזו!) הם כבר מתחילים לצעוד בדרך הזו. אבל הרוב הגדול לא בדיוק יודעים עדיין מה בא להם ומה כדאי להם לעשות, ובדיוק בשבילם הוקם הפורטל לחיילים משוחררים – אתר שיש בו מאגר עצום של מידע על האפשרויות העומדות בפני חיילים משוחררים אחרי הצבא, החל מהפיקדון, דרך העבודה המועדפת, הטיול לחו"ל ועד לבחירת מוסד לימודים לתואר ראשון.
האתר מתעדכן כל הזמן ויש בו פריסה של המון אפשרויות שקיימות עבור חיילים משוחררים והוא עוזר לעשות קצת סדר בבלגאן שלפעמים מגיע יחד עם השחרור. זה הזמן לקחת זמן לעצמנו, לקחת נשימה עמוקה ולבדוק מה באמת היינו רוצים לעשות. במקום להתפזר בכל מיני אתרים ומקומות, או להתבלבל ממיליון מקורות מידע שונים – אפשר להיכנס לפורטל לחיילים משוחררים ולהחליט מה בא לנו לעשות עכשיו, כשאנחנו כבר אזרחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה