שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

התלבטויות לקראת לימודי MBA


mlaoryehud
 
 

 

לקראת סיומם של לימודי תואר ראשון  מתלבטים רבים מהסטודנטים האם כדאי להם להמשיך ללימודי תואר שני, ואם
כן - היכן ובאיזה סוג של התמחות לבחור. התלבטות זו שרירה לגבי כל סוגי התארים, וביניהם גם בקרב לומדי מנהל עסקים לתואר ראשון. בדרך כלל  קיימים שני מניעים עיקריים ללימודי תואר שני: הרחבת הידיעות והאופקים, ולימודים לצרכי קידום ופיתוח קריירה. בתחום מנהל העסקים,  המשך הלימודים לתואר שני הינו בגדר הכרח עבור מי שמעוניין להתקדם לתפקידי ניהול בכירים בארץ או בחו"ל.
 
ללמוד לתואר MBA בארץ
 
לימודי MBA בישראל הינם הדרך הזמינה, הכדאית והפשוטה ביותר אל התואר, החל בעלויות הלימודים הריאליות  לסטודנט ישראלי אשר מסוגל לממנם בנוחות מבלי להיכנס להלוואות ענק ולחובות. כמו כן, מדובר במסלול קשה ממילא ואילו הלימודים בארץ אינם כוללים את הצורך להיקלט בחברה ובתרבות חדשות, וחוסכים את המאמץ הכרוך בתכני לימוד המועברים בשפה האנגלית. כמו כן, רמת הלימודים בארץ הינה גבוה ואיכותית, ומאפשרת להשתלב בקלות במשרות בכירות בארץ ואף בחו"ל.
 
ללמוד לתואר MBA בחו"ל
 
לימודי MBA בחו"ל מיועדים בראש ובראשונה למי שמעוניין לפתח קריירה מחוץ לגבולות הארץ. אוניברסיטאות בעלות מוניטין בינלאומי כמו הרווארד וייל יפתחו עבורכם דלתות רבות ויקדמו את הקריירה שלכם לשיאים חדשים. אומנם לימודים אלו עולים הון תועפות, אך אם אתם רציניים בשאיפותיכם תוכלו להחזיר את ההשקעה בקלות בעזרת משכורות נאות שתתחילו להרוויח בחו"ל עם סיום חוק לימודיכם.
 
בחירת התמחות ללימודי MBA
 
התלבטות נוספת לקראת לימודי מנהל עסקים לתואר שני היא באיזה התמחות לבחור. קיימות מגוון אפשרויות התמחות בלימודי MBA, כאשר המבוקשות שבהן הינן התמחות במימון, ניהול טכנולוגי, שיווק וייעוץ ארגוני. השאלה באיזה התמחות לבחור תלויה בהעדפות האישיות והקרייריסטיות של כל תלמיד, וכמו כן יש לבחון את ההיצע, הביקוש והשכר בשוק עבור כל תחום התמחות.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה