שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

חיילים משוחררים – ומה עכשיו?


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

הגיע הרגע המיוחל לו חיכיתם כל כך הרבה זמן – השתחררתם מהצבא, מזל טוב! עכשיו אתם בסטאטוס של 'חיילים משוחררים'. נשמע טוב משוחררים, הא? העניין הוא שלא תמיד אנחנו כל כך יודעים מה לעשות עם השחרור הזה.

עד עכשיו הייתם בכל מיני מסגרות, בעצם מהרגע שנולדתם ועד שהפכתם לחיילים משוחררים תמיד הייתה איזו מסגרת או משהו אחר שקבע מה עליכם לעשות עכשיו. ועכשיו, מה עושים? בעצם עכשיו הגעתם לגיל שאפשר להתחיל. השאלה היא רק... להתחיל מה?

בתור חיילים משוחררים עומדות בפניכם המון אופציות. אתם יכולים להתחיל מעבודה מועדפת, לחסוך קצת כסף ולנסוע לטיול ארוך, אתם יכולים להתחיל ישר לעבוד במקום אחר שאתם מרגישים שתוכלו להתברג בו ולמצוא את מקומכם, אתם יכולים להחליט שאתם פשוט לוקחים שנה של חופש, ראש שקט, ואתם יכולים להחליט שבא לכם ללמוד. יש כמובן עוד הרבה אופציות.

מי שמחליט שבא לו ללמוד כדי לבנות את עצמו מבחינה אקדמית, צריך לבדוק את השטח ולעשות עבודה הכנה קטנה. קודם כל, צריך להחליט מה בא לכם ללמוד. יש אנשים שמאז ומעולם ידעו מה בא להם ללמוד ומאוד ברור להם מה הכיוון האקדמי והמקצועי שלהם. הרוב לא יודעים כל כך בוודאות, וכדאי שיבדקו קודם מהם התחומים המוצעים ללמידה.

במקביל לזה שאנחנו מתחילים להחליט איזה תחום אנחנו רוצים ללמוד, כדאי שניקח בחשבון את היכולות שלנו ונבחר תחום שגם יעניין אותנו וגם נוכל לעמוד בלימודים שלו. אקדמיה זה כבר לא בית ספר, הלימודים שם יותר מאתגרים.

הרבה חיילים משוחררים צריכים להשלים בגרויות וכן להיבחן בבחינת הפסיכומטרי על מנת שיוכלו להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה. גם כאן כדאי לבדוק היטב באיזה מקום אנחנו בוחרים ללמוד, שיתאים לצרכים וליכולות שלנו.

אחר כך אפשר להתחיל את הצעדים הראשונים באקדמיה – כל אחד בוחר את התחום שלו ולמעשה הצעד הראשון הוא תואר ראשון (יש גם שבוחרים במסלולים אחרים כמו הנדסאים וכו', אך הרוב פונים לתואר ראשון). תואר ראשון היום משמש למעשה כמעט כמו שפעם שימשה תעודת הבגרות – ההתחלה ב"עולם של הגדולים". הרבה מקצועות ומקומות עבודה דורשים היום תואר ראשון ולבעלי השכלה גבוהה יש יתרון רב לאין שיעור על פני אלו שלא למדו.

הפורטל לחיילים משוחררים מרכז עבורכם את המידע בנוגע לכל מה שנכתב עליו כאן – החל מעבודה מועדפת ועד לתואר הראשון. הפורטל מתעדכן כל הזמן במקומות ללמוד בהם ובאפשרויות חדשות העומדות בפני חיילים משוחררים. כדאי להיכנס לפורטל ולבחון את האפשרויות המוצעות בפניכם במרוכז, במקום להתחיל להתפזר במיליון אתרי אינטרנט שונים.

שיהיה לכם שחרור נעים וקל, ותיהנו באזרחות!
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה