שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

יעוץ השקעות


tal h

סנונית שיווק ברשתות

http://snunitcontent.co.il/

 
 

אם אתם מחפשים מסלול לימודים מרתק בתחום הפיננסים, שווה לכם לשקול להירשם ללימודים במסגרת של קורס יעוץ השקעות. קורסים מסוג זה מועברים במספר מכללות המתמחות בעולמות הפיננסים ומועברים בדרך כלל בחסות מקצועית של מרצים אשר מגיעים מבתי ההשקעות המובילים בישראל.

יעוץ השקעות הוא תחום בעל חשיבות עליונה בעידן הפיננסי המודרני. יועץ ההשקעות אחראי לייעץ ללקוחות שלו כיצד לנהל את הכספים שצברו במהלך חייהם בצורה הטובה ביותר. היועץ מסייע להם לבחור תוכניות חיסכון נכונות, מכשיר את החומרים השונים שהם זקוקים להם, מסביר להם את ההבדלים בין המסלולים השונים ובונה להם תוכנית לניהול החסכונות לטווח הבינוני והארוך. כדי להתקבל לקורס סוג ה יש בדרך כלל צורך בהשכלה תיכונית מלאה ובמעבר של ועדת קבלה. במסגרת הלימודים נלמדים נושאי הבסיס הקשורים לתחום כמו סטיסטיקה, מימון חשבונאות, דיני ניירות ערך ועוד.

ישנם מספר סוגי התמחויות בלימודים שנלמדים לאחר שלב המבואות ומספר השעות הכולל של הלימודים תלוי בהתמחות שנבחרת, בין השאר ניתן להתמחות בניהול תיקים, ביטוח פנסיוני ועוד תחומים נוספים. בתום הלימודים בוגרי הקורסים עוברים מבחנים וכאשר הם משלימים אותם הם יכולים להתחיל בסטאז'. בתום הסטאז' הם יוכלו להתחיל לעבוד כאשר מקומות העבודה המקובלים הם חברות ביטוח, בתי השקעות, ולעיתים ניתן גם להתקבל למסלולים בבנקים השונים. ההתפתחות העתידית בתחום גדולה וניתן לפנות למסלולים שונים ורבים כמו למשל התחום השיווקי, או ניהול תיקים פרטי ועוד. העבודה בתחום מרתקת, דינמית ומשתנה ולטובים ולמצטיינים מצפה גם תגמול גבוה במיוחד.

הלימודים כמובן גם יסייעו לכם בניהול ההשקעות האישיות שלכם ובתכנון פיננסי נכון של הכספים שלכם. רוצים לדעת עוד על קורס יעוץ השקעות? אתם מוזמנים לבקר באתרי המכללות השונים ולמצוא שם מידע רב. שיהיה בהצלחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה