שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

כל מה שרציתם לדעת על לימודי רפואה משלימה


אושר

קופירייטינג

 
 

 

מהי רפואה משלימה?

רפואה משלימה מאגדת בטוחה את כלל הטיפולים האלטרנטיביים ובבסיסה עומדת הגישה ההוליסטית.גישה זו טוענת כי יש קשר ישיר בין הגוף לנפש ובכדי להשפיע על מצבנו הפיזי יש תחילה לשפר את מצב הנפש שלנו.

קיימות כיום מספר שיטות רב הנחשבות לרפואה אלטרנטיבית- חלקן שיטות הנעשות על ידי מגע וחלקן שיטות מנטליות בלבד.בחלק מהטיפולים נוכל לאתר שיטות טיפול סיניות עתיקות  יומין וכן טיפול באמצעות צמחים מיוחדים. עקב הביקוש הרב לטיפולי רפואה אלטרנטיבית ניתן כיום להירשם אל לימודי רפואה משלימה. באמצעות לימודי רפואה משלימה תוכלו להיכנס אל התחום, להכיר שיטות טיפול ואף לטפל בחולים אחרים. לימודי רפואה משלימה ניתן לבצע במספר מקומות בארץ.

כל מה שרציתם לדעת על לימודי תואר ראשון:

כל אחד מעוניין בעתיד ורוד ובאיכות חיים טובה. בכדי לדאוג לעתידנו מראש עדיף להירשם אל לימודי תואר ראשון כמה שיותר מהר. לימודי תואר ראשון נותנים לנו את ההזדמנות למצוא עבודה מכובדת בעלת משכורת יפה ונאה. לימודי תואר ראשון ניתן ללמוד באוניברסיטאות השונות או לחילופין במכללות. לכל מוסד אקדמאי יש דגש על מקצועות אחרים כך שאם הנכם מעוניינים להירשם אל לימודי תואר ראשון יש תחילה לבדוק מהם הנושאים החזקים אצל מרכז אקדמאי כזה או אחר. לימודי תואר ראשון הם המקפצה שלכם לחיים טובים יותר ואיכותיים.

לימודי המשך לתואר ראשון- לימודי תואר שני:

מחפשים מה לעשות לאחר התואר הראשון? מחפשים מטרה נוספת המקדשת את האמצעים? לימודי תואר שני הם הפתרון עבורכם. לימודי תואר שני ניתן לבצע רק לאחר שיש בידכם לימודי תואר ראשון מאחד המוסדות להשכלה גבוהה. הנושאים בתואר שני, כמו הנושאים בתואר הראשון, הם מגוונים ביותר ועל ידי כך מאפשרים לכם ללמוד את מה שאתם באמת אוהבים. ניתן להמשיך לימודי תואר שני באותו התואר כמו תואר ראשון או לחילופין לגוון ולבחור מסלול אחר, שונה מנושא התואר הראשון שבידכם. אל תואר שני ניתן להתקבל רק מעל ממוצע מסוים עמו סיימתם את לימודי התואר הראשון. לכל מוסד אקדמאי יש דרישות משלו לגבי הקבלה אל לימודי תואר שני ועל כן יש תחילה לברר את הדרישות עם המוסד בו הנכם מעוניינים ללמוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה