שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

לימודי אוטוקאד


ג'ימית מוס
 
 

במקצועות רבים נדרשות המחשות איכותיות בתלת מימד. בין המקצועות הללו אפשר למצוא את האדריכלות, עיצוב הפנים וההנדסה. בעבר היו צריכים לעשות את ההדמיה בשרטוט מדויק וגדול או בדגם תלת מימדי פיזי. היום לא חייבים...

ישנן תוכנות שעושות זאת עבורכם, ואחת הטובות ביניהן והפופולאריות ביותר היא תוכנת אוטוקאד. לימודי אוקטוקאד מיועדים לכל מי שרוצה לעבוד במקצועות המדוברים ו/או לעבוד במקצועות התומכים בהם. לתוכנה גרסאות רבות וחשוב לעבוד עם הגרסה האחרונה כדי לתת לבעלי המקצוע שעובדים אתכם את השירות הטוב ביותר. לשם כך חשוב להירשם ללימודים כדי לשלוט בגרסה האחרונה ביותר.

קהל היעד של לימודי אוטוקאד: מי שמעוניין לעבוד בעיצוב והנדסה או לתת שירות למקצועות אלו

לימודי אוטוקאד הם לימודים מעמיקים ברמה הטכנית, המיועדים למעצבים או מהנדסים שרוצים לשלוט בתוכנות בעצמם או לנותני השירותים למקצועות אלו. כלומר, אנשים טכניים שעובדים על המחשב ומייצרים את ההדמיות עבור המהנדסים או המעצבים. הלימודים מעניקים לתלמידים יכולות גבוהות והבנה טובה מאד של העברה של דו מימד לתלת מימד. בתחומי ההנדסה והעיצוב יש צורך בהעברה של שרטוט להדמייה תלת מימדית מוחשית. למשל, אפיון החלל, העברת צורת הסביבה והתחושה שבה, עיצוב פרטני של חפצים ופריטים ועוד. כל מי שמתעניין בסוג כזה של עבודה ימצא את עצמו בקורס אוטוקאד. בקורס מלמדים מיומנויות איכותיות ומקצועיות שאמורות לקחת את המושג "מדו מימד לתלת מימד" אל הפועל. בסופו של דבר התוכנה היא דו מימדית, מדובר בשרטוט נייד – שאפשר לשייט בו – שמדמה תלת מימד, וזוהי מיומנות. הלימודים מעניקים לכם את ההכשרה המקצועית וההיישומית של התוכנה על רבדיה השונים. בדרך כלל קורס מקצועי מתחלק לחלק הדו מימדי והחלק התלת מימדי, כדי לעשות העברה לינארית וחלקה ביניהם. לכל חלק סביבת עבודה אחרת בתוכנה ולומדים אותן בצורה יסודית. הלימוד מתבסס בדרך כלל על תרגול של שרטוטי אדריכלות.

•    החלק הדו מימדי מלמד את הפעלת החלק הרלוונטי בתוכנה, הפעלתה וסביבת העבודה שלה. לומדים לשרטט בה, גם דברים מורכבים, ליצור אובייקטים קוויים בדו מימד, עיבוד של תמונות וקווים לאובייקטים, שינוי ועריכה, עבודה בשכבות ועיצוב כללי. בנוסף לומדים להדפיס תוכניות דו מימד.

•    החלק התלת מימדי של הקורס מלמד את הרלוונטי של התוכנה, הפעלתה וסביבת העבודה המתאימה שלה. לומדים איך לעבוד על גופים סולידיים, משטחים, עיבודים ומניפולציות עיצוב גרפיות – כלומר, איך הופכים אובייקט ל"כמו" אמיתי, רנדרינג (מושגים שאתם וודאי מכירים, בטח חזותית, מעולם האנימציה הממוחשבת ששטף את הסרטים המצויירים שאנחנו מכירים מהקולנוע בשנים האחרונות). לומדים למדל, לעבוד מול מידות, רחבים ואופקים – כמו במציאות – נקודות מבט, חזית הצפייה של הצופה ועוד.

למי שלומד אוטוקאד – מה מובטח לו שידע?

הנושאים העיקריים שנלמדים בקורס אוטוקאד הם מקצועיים מאד, ומבטיחים לבוגר הקורס יכולת לעבוד במקצועות המוזכרים בתחילת המאמר. בין הנושאים הנלמדים גם בחלק הדו וגם בחלק התלת של הקורס, אפשר למנות: שרטוט מדויק, עזרי שרטוט ממוחשבים, פקודות יצירת אובייקטים, טכניקות מניפולציה, עריכה של גליונות, שכבות ומימדים, ייבוא וייבוא של אובייקטים לתוך התוכנה וממנה, זוויות ראייה צילומיות. התוכנה מלומדת בצורה ייסודית מאד, ובדרך כלל אם תלכו לבית ספר טוב ללימוד התוכנה מובטחת לכם גם הוראה ברמה גבוהה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר שקיימים בשוק בתחום השרטוט.

חשוב, בגלל מורכבות התוכנה, ללמוד אותה בקבוצות קטנות של כ-15 איש לכל היותר. ישנן מסגרות רבות, לרוב בבתי ספר לאדריכלות / עיצוב / הנדסה – אך גם במסגרות פרטיות, כמו בתי ספר לתוכנות מחשבים ברחבי הארץ.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה