שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

לימודי אנגלית – איך להתחיל?


 
 

 

מתקשים להתחיל עם לימודי אנגלית? אז ראשית אין צורך לדאוג, אתם לא לבד במערכה. הסקרים האחרונים שמופיעים בתקשורת ושמספקים מבט נוסף על מערכת החינוך מראים כי תלמידים רבים בישראל מתקשים עם לימודי אנגלית. אז איך בדיוק מתגברים על הקושי ומה אפשר לעשות? בדיוק לכך ריכזנו עבורכם מס' טיפים.

כדי להבין איך להצליח בלימודי אנגלית גייסנו את אריק, מדריך קורס אנגלית שמלמד למעלה מעשור. לימודי אנגלית הם לא עניין מסובך מדי, הוא אומר, כדי להבין את השיטה יש להתאמן בבית – מילה המפתח, כך הוא חוזר ומדגיש – היא אימון.

כדי מאוד לעבור על החומר הנלמד לשיעור בבית. לימודי אנגלית של אותו שיעור יומיים לפני יסדרו את הדברים בצורה כזו שהתלמיד יוכל להבין על מה מדברים. דרך כך, ובמיוחד כאשר מדובר ב-קורס אנגלית, התלמיד ימצא את הקשיים האישיים שלו ויוכל לשאול את השאלות החכמות כבר בכיתה. ההכנה לשיעור היא חשובה ביותר.

טיפ נוסף למיד שמעוניין באמת להצליח הוא לא להסתפק בחומר. אם מדברים על לימודי אנגלית ב-קורס אנגלית, הוא חשיפה לשפה ברמה היומיומית. לדברי אריק לא תמיד כדאי לעבור על החומר שבקורס לבד, אבל לימודי אנגלית מחייבים חשיפה שוטפת, כניסה לאתרים איכותיים באנגלית תשפר מאוד את כישוריו של התלמיד. לימודי אנגלית מחייבים קריאה, קורס אנגלית מספק את הכלים הבסיסיים להבנת השפה, אך כדי להבין את השפה חייבים לשחות בה שיותר.

בכל הנוגע ל-לימודי אנגלית לבגרויות או לימודי אנגלית שאינם מסודרים, כלומר לא דרך קורס אנגלית במכון לימוד, אריק טוען כי קריאת מגזינים קלים כמו גם אתרי חדשות ישראליים שמחזיקים גרסה אנגלית יכולים לסייע מאוד. לתלמיד יהיה קל יותר לקרוא אנגלית על נושאים מובנים כמו חדשות של הארץ, הקריאה שוטפת יותר ולכן הכל הופך להיות יותר ברור. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה