שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

לימודי מנהל עסקים כתואר ראשון


 
 

 

 

לימודי מנהל עסקים הינו תחום לימוד חדש יחסית במדינת ישראל. בעבר הלא רחוק כל כך, הלימודים בתחום היו רק לתואר שני, אך הצורך ההולך וגובר באנשים המתמחים במקצוע, גרם לכך שהאוניברסיטאות והמכללות השונות פתחו את האופציה ללמוד מנהל עסקים כבר בלימודים של תואר ראשון. כיום, מאחורי כל חברה משגשגת עומדים מנהלי עסקים מפולפלים, והמודעות לחשיבות של אותם אנשי מקצוע לעסק, גורמת לכך שזה הפך להיות תואר מבוקש מאד.

מקצוע רחב אופקים ומותאם להרבה משרות

לימודי מנהל עסקים בתואר ראשון משלבים רכישת ידע מקצועי רב בתחומים שונים. שני סטודנטים שלמדו יחדיו על ספסל הלימודים יכולים למצוא את עצמם כעבור כמה שנים עוסקים תחומים שונים לחלוטין, בענפים אחרים לגמרי בעולם העסקי. על כן, אדם שמתעניין בקורסים כגון: מימון, ניהול, כלכלה, סטטיסטיקה, תפעול וייצור, חקר ביצועים והחלטות, מערכות מידע, שיווק ועוד, יכול ללכת וללמוד מנהל עסקים אף שאינו יודע בדיוק באיזה סוג של משרה וחברה הוא ירצה לעבוד בסיום התואר. יתכן שבמהלך הלימודים ובחשיפה לאופציות הקיימות, הסטודנט יוכל להתחיל לגבש לו דימוי של העבודה הספציפית יותר בה הוא רוצה לעסוק, כמובן שזו אמורה להתאים לאישיותו וכישרונותיו.

 מקומות הלימוד השונים לתואר

קיימים בארץ מספר מוסדות בהם ישנם לימודי מנהל עסקים. המוסדות השונים נבדלים אחד מהשני בכל מיני פרמטרים. השוני הינו בתנאי הקבלה, גובה שכר הלימוד, מיקום גאוגרפי, לימודי ערב או יום, התמקדויות ספציפיות בתחום הלימוד ועוד הבדלים נוספים. על הסטודנט לברר היכן כדאי לו ביותר ללמוד בטרם יתחיל את הלימודים.

לסיכום, לימודי מנהל עסקים הינם צורך ממשי שקיים היו בשוק העבודה הישראלי, הלימודים הרחבים יאפשרו לבחור בין מגוון אפשרויות עבודה.

 

מוגש כשירות לציבור על ידי מרכז אקדמי דן


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה