שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

לימודי משפטים - לומדים איך משיגים צדק


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

כשאנו חושבים על לימודי משפטים מיידית אתם חושבים גם על עורכי דין אך בתכלס מטרתם של לימודי המשפטים להכשיר משפטנים. בסיום הלימודים מקבלים הבוגרים תואר אקדמי במשפטים שהינו תואר LL.Bואיתו ימשיכו הלאה ללימודי תואר מתקדם או שמא לתעסוקה מאתגרת, מעניינת ועמוסה בעיסוק ומסלול התמחותם. לכל מי ששואף בקבלת היתר עריכת דין במדינת ישראל יאלץ לעבור תקופת התמחות של שנה אחת ואחריה יעבור מבחנים ללשכת עורכי הדין אותם יצטרך לעבור ובהם יצטרך להצליח בגדול.

בקרב הקורסים המעניינים אותם ילמדו הסטודנטים באוניברסיטאות הם ככל הנראה משפט מנהלי, קניין רוחני, דיני מחשבים, משפט חוקתי, משפט בינלאומי, דיני חוזים, משפט פלילי, דיני לשון הרע, דיני ביטוח, שיטות משפט, תורת המשפט, משפט צבאי, משפט פרוצדורלי ודיני ראיות וכדומה.

מסלולי הלימוד למשפטים הינם מקיפים והבחירה היא רבה. כך תוכלו ללמוד לימודי משפטים במסלול לימודי ערב, לימודי משפטים ומנהל עסקים, לימודי משפטים וכלכלה, לימודי משפטים מנהל עסקים וחשבונאות, לימודי משפטים וממשל, לימודי משפטים ומדעי החברה, לימודי משפטים ביחד עם לימודי פסיכולוגיה, לימודי משפטים וסוציולוגיה, לימודי משפטים ותקשורת ובנוסף מסלולים שונים.

בימינו בישראל כמות עורכי הדין ביחס לגודל האוכלוסיה הינה הגדולה מכולם בתבל וזה מצביע למעשה על נפוצות ענף הלימוד וכי רבים רוצים בלימודים כאלו. יחד עם זאת, תנאי הלימוד עולים, התחרות עולה ובדרך זו צריך כמו כן לייצר שם לעצמך כאשר הינך מסיים את כל הלימודים ומתחיל בקריירה תובענית.

לימודי משפטים תכליתם לחקור את עולמו של החוק, אוסף של קודים התנהגותיים שהתגבשו בחברה שלנו במהלך ההיסטוריה והקיום האנושי וכל זאת בשביל להסדיר בצורה פורמאלית אחר האינטרקציה החברתית עפ"י עקרונות מגוונים. הסטודנטים רוכשים בלימודים השכלה משפטית ענפה, לימודים עיוניים וכלים מעשיים ופרקטיים לעיסוק במקצוע ההתמחות. הסטודנטים באוניברסיטאות נחשפים בלימודים למאפיינים השונים של החוק, והמשפט וחוקרים את העבר והרקע להתפתחות שלהם, המושגים המשפטיים, עקרונות היסוד השייכים לשיטה המשפטית, השיקולים הערכיים אשר מתכננים אחר פניו השייך למשפט, את מאפייני החוק והמשפט בעבר וגם בהווה במדינות רבות של תבל, הפילוסופיה שבחוקי המשפט ועוד.

למעוניינים בלימודי משפטים וחושבים ללמוד לעריכת דין או שמא תואר שני ולווא דווקא מתלבטים על לימודי פסיכולוגיה או לחילופין לימודים נלווים, יהיו מסוגלים לנסות להתקבל במוסדות דוגמת: אוניברסיטת בר-אילן, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת תל-אביב, מכללת קריית-אונו, מכללת נתניה, מכללת ספיר, מכללת שערי משפט, המרכז האקדמי כרמל וכדו'.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה