שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

לימודי עיצוב תעשייתי בתואר ראשון


tkidum

tkidum

 
 

 

עיצוב תעשייתי

מעוניינים שהמוצר שלכם יהיה מעוצב בצורה ייחודית?  אנשי מקצוע שעוסקים בתחום של עיצוב תעשייתי, יודעים כיצד לשפר, כלומר לעצב בצורה חדשנית את המוצרים שתמכרו. הענף של העיצוב, הינו התחיל לפני כמאה שנה, הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה האקדמית. כיום, הלימודים של תחום העיצוב הינם אקסקלוסיביים משום שהם אומנותיים, בנוסף לטכנולוגיה שכרוכה בהם. ישנו מגוון רחב של תחומים בעיצוב, כגון: חשיבה קונספטואלית, אפיון צורני, בקרת תהליכי ייצור, פיתוח ותכנון, תהליך של מחקר, ועוד. בשנים האחרונות המעצבים נחשבים לאמנים, משום שהם בעצם אחרים על היצירתיות הוויזואליות של דברים מסוימים. כל חברה מוערכת צריכה מעצבים, משום שהוויזואליות של המוצר הינה חשובה, כי איך הם יוכלו למשוך את הסקרנות של הלקוחות?

לימודי עיצוב תעשייתי בתואר ראשון

ישנן שתי אופציות שדרכן תוכלו ללמוד עיצוב במסגרת אקדמית. אופציה ראשונה הינה חד חודי, ואופציה שנייה היא דו חוגי. תקופת הלימודים האקדמית נמשך לרוב ארבע שנים. ישנה דרך נוספת, שהיא לעשות תואר בעיצוב שיהיה קצר יותר, כלומר שנתיים, אך מדובר על תואר הנדסאי בעיצוב. התחום של העיצוב הינו רחב, וכתוצאה מכך ישנם תחומים ותכנים שונים ואחרים, כגון: יסודות העיצוב, מבוא לתולדות האומנות והעיצוב, יסודות ההמחשה והצילון, גרפיקה למעצבים, קורסי סטודיו, אנתרופולוגיה, בניית דגמים, פסיכולוגיה, אמנות, ועוד. כל מה שנותר לכם הוא לבחור לאיזה מסלול אתם מעוניינים ללכת. רצוי לדבר על יועצת של המכללה או האוניברסיטה שתבחרו, אשר תסביר לכם על כל קורס ומסלול.

האם ניתן למצוא עבודה עם תואר בעיצוב?

בוודאי שכן. לאחר שסיימתם את הלימודים האקדמיים בתחום של עיצוב תעשייתי, תוכלו לחפש עבודה בחברות כלכליות ובנוסף בתאגידים נחשבים בשוק העבודה בתור מעצבים בתחום התעשייה או מוצר. בכל עבודה שהיא מחפשים את המעצבים עם הפוטנציאל הגבוה ביותר, שידעו לקדם את המוצר בעזרת העיצוב שלו, זאת אומרת שהעיצוב שלו יהיה בעל מהות ייחודית ויצירתית יחד. עליכם להיות בטוחים בעצמכם, ולהכין את עצמכם מראש כדי שיראו שמדובר על אנשים רציניים אשר יכולים להתפתח, בלי גבולות, בכל הנוגע לעיצוב. החלומות הן בגדר המציאות, הם יכולים להתממש, אך הכול תלוי בכם. אל תפחדו מהתעוזה, כי היא זו שתוכיח שאתם פייטרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה