שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

לימודי תזונה – כל האתגרים, כל היתרונות


יובל

כרכור - הרפואה לללימודי רפואה משלימה

 
 

 

לימודי תזונה- אתגרים לצד סיפוק

במסגרת לימודי תזונה נלמדים האספקטים השונים של גוף האדם, החל מאנטומיה של גוף האדם, פיזיולוגיה ועוד, וכלה באבחון מצבים הדורשים שינויים תזונתיים וקביעת תוכנית טיפול רחבה. למרות שניתן ללמוד לימודי תזונה באוניברסיטאות, כגון תזונה קלינית, הרי שמסגרות של לימודי רפואה משלימה, זו הקרויה גם רפואה אלטרנטיבית, הם לא ספק לימודים המאפשרים קבלת כלים ומיומנויות טיפוליות רחבות עד מאד. לימודי תזונה באחת ממכללות המלמדות רפואה משלימה על כל גווניה ורבדיה, מאפשרים לתלמיד להיחשף לעולם שלם שהוא הוליסטי בבסיסו אולם עם אלמנטים טיפוליים שחלקם נשענים גם על הרפואה ודרכי הטיפול המערביים. כך למשל אם תבחרו ללמוד נטורופתיה תזכו להיחשף  לעולם של פרחי באך וצמחי מרפא, של דיקור ושיטות טיפול שונות, אולם תזכו גם לקבל מסלול לימודי תזונה המאפשר להעניק טיפול נרחב למטופל הנשען על כמה אסכולות. כך גם תחום הנטורולוגיה המתמקד בתזונה טבעית ונשען על האסכולה הטוענת כי מיני מזון כוללים בתוכם רעלים המזיקים לגופינו ומכאן גם לבריאותינו. גם במסלול זה תוכלו להיחשף למסלול לימודי תזונה ותעמיקו את הידע שלכם בתחום.

תגלו שלימודים במכללות לרפואה משלימה אם מקיפים, עם מרצים מן השורה הראשונה, מומחים בתחומם, מעניינים ומאתגרים ומכילים יסודות חשובים רבים שימשו אתכם בעתידכם המקצועי. לימודי תזונה מאפשרים חשיפה לאבחון בדיקות דם, מיני מזון וההשפעות שלהם על גופינו, הקשר בין תזונה לאלרגיות, ללחץ דם גבוה, לסוכרת, למצבי רוח ולהפרעות קשב וריכוז. הלימודים הם סוחפים ומרתקים, ובמהלך הלימודים נותר תהליך הממלא את התלמיד סיפוק והעצמה, בכל שלב בו הוא נחשף ליותר מידע, ואף מיישם אותו בשיעורים המעשיים ובתרגול בשטח.

לימודי תזונה ועתיד מקצועי מבטיח

לימודי תזונה יאפשרו לכם ללמוד על קשר עם המטופל, וליצור תהליך טיפולי שיגע בו בצורה כוללת ולא רק בסימפטום שלשמו הגיע אליכם לטיפול. במהלך החיים המקצועיים שלאחר הלימודים תגלו את הקשר שנותר עם המטופל, ואת היופי שבליווי שלו לאורך הדרך בה אתם ניתבתם עבורו, באמצעות תוכנית טיפול אישית שתתאימו לו, ותלוו אותו במהלכה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה