שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

למה חשוב ללמוד אנגלית


 
 

האנגלית החלה את דרכה כשפה שולית באירופה באזור האי הבריטי, ולאורך הדורות והמסעות הקולוניאליים השתלטה בהדרגה על מרבית אמריקה הצפונית. עם הפיכתה של ארה"ב למעצמת על הפכה האנגלית לשפה המובילה במערב  בכל תחומי החיים, וכיום הינה המדוברת ביותר בתבל. השפעתה של האנגלית התחזקה אף יותר בשנות האלפיים, עקב התקדמות הטכנולוגיה וחדירתו של האינטרנט למרבית בתי האב, ובימינו מדובר למעשה בשפה הבינלאומית הבלתי רשמית של העולם. על כן, ידיעת השפה האנגלית נעשתה משמעותית ביותר עבור מרבית האוכלוסייה, הן בחיים הפרטיים והן בתחומים המקצועיים.

לימודי השפה האנגלית ישפרו את חייכם

בישראל השפה האנגלית הינה השימושית ביותר לאחר העברית, ואי ידיעת השפה נחשבת לחור רציני בהשכלה. מלבד זאת, מי שיוצא ללמוד אנגלית יכול בהחלט לשפר את איכות חייו בתחומים רבים:

שימוש סביר ומעלה במחשב ובאינטרנט כרוך ביכולות הבנה וכתיבה בשפה האנגלית. השליטה באנגלית ברמה גבוהה מגדילה את טווח העבודות האיכותיות בהן ניתן לעסוק. לימודים אקדמיים כרוכים בידיעת אנגלית ברמה בינונית עד גבוהה. בעת חופשה בחו"ל,  שליטה בשפה האנגלית תורמת רבות להתנהלות עצמאית במדינה זרה. מרבית היצירות המוסיקליות והסרטים המובילים בעולם הינם בשפה האנגלית. היכולת לדבר בשפה האנגלית תאפשר לכם ליצור קשרים ומערכות יחסים עם אנשים מכל העולם.

אפשרויות לימוד

לימודי השפה האנגלית מוצעים כיום על ידי מוסדות רבים בישראל ובמגוון קורסים, אפשרויות ושיטות. יכולים אלו להיות קורסי אנגלית למתחילים או למתקדמים, לאנשי עסקים, לילדים או לנוער, וכן לימודים לקראת מבחן אמי"ר והפסיכומטרי. למעשה כל אחד יכול למצוא את התוכנית המתאימה לצרכיו, לאורחות חייו וליכולותיו הכלכליות, כאשר ניתן לבחור בלימודים עצמאיים בעזרת ספרים או קלטות, לימוד אנגלית באינטרנט, השתתפות באחד מיני הקורסים הרבים או ללמוד עם מורה פרטי.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה