שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

מבוא לחשבונאות


ez100

אתר ללימודי ראיית חשבון באינטרט

 
 

 

לאחרונה, במסגרת רפורמה כללית שהונהגה על ידי הרשות לנירות ערך, נקבע כי מבין חברי דירקטוריון חברה ציבורית, נדרש כי לפחות 2 מהם יהיו בעלי רקע חשבונאי: ובקיצור, בעלי רקע בקורס מבוא לחשבונאות.  כן, הקורס מבוא לחשבונאות, אותו קורס בסיסי הנלמד במסגרת קורסי המבוא בתואר במנהל עסקים או חשבונאות, מהווה היום חסם כניסה לתפקיד דירקטור: חשיבות הקורס מבוא לחשבונאות, אם כך, עולה ועולה.

מהו הקורס מבוא לחשבונאות ומדוע גוף כמו הרשות לניירות ערך רוצה כי דירקטורים ילמדו אותו?

החשבונאות משמשת כשפת הדיווח הפיננסי. הישות מתקשרת עם גופים שונים המעוניינים במידע באמצעות פרסום דוחות כספיים. הבסיס לאותם דוחות כספיים נלמד במסגרת הקורס מבוא לחשבונאות : בקורס מבוא לחשבונאות נלמד על המאזן, דו"ח רווח והפסד ועוד ממרכיביו הדוחות הכספיים.

יסודות החשבונאות: פתח לעולם חדש, עולם החשבונאות

הקורס יסודות החשבונאות, משמש אם כך, סוג של צוהר לעולם החשבונאי: בשל כך חשיבות הקורס מבוא לחשבונאות משתרעת הרבה מעבר לציון טוב במבוא לחשבונאות במסגרת הלימודים האקדמאיים.

מבוא לחשבונאות: האם רק במסגרת קורס אקדמי?

מרבית האנשים יכירו את הקורס מבוא לחשבונאות או שנקרא גם יסודות החשבונאות במסגרת קורס חובה במוסד לימוד."אני זוכר את הקורס מבוא לחשבונאות", מספר עו"ד רמי כהן, דירקטוריון בחוגלה מוצרי תשתית."לא הבנתי בכלום במבוא לחשבונאות, ואתם יודעים מה? אני רק רציתי לקבל את ה- 60 שלי במבוא לחשבונאות וזהו". הזמן, כך הוא מציין, הוכיח אחרת. "צריך להבין כי הקורס מבוא לחשבונאות הוא למעשה הבסיס לעבודה של כל מי שקשור, איכשהו, לעולם הפיננסי: חייבים להבין דוחות כספיים, והבנת דוחות כספיים עוברת במבוא לחשבונאות".

כיצד ניתן לקבל עזרה בקורס מבוא לחשבונאות?

לא חסרים סיכומים של הקורס מבוא לחשבונאות. מובן כי הסיכום הספציפי בקורס מבוא לחשבונאות מתאים למוסד הלימוד הספציפי בו נלמד הקורס מבוא לחשבונאות (הסיכום בקורס מבוא לחשבונאות במכללה למנהל מתאים ספציפית לאותו קורס – מבוא לחשבונאות – במכללה למנהל).

אתר חדש ללימודי מבוא לחשבונאות באינטרנט

לאחרונה קם אתר חדש המציע שיעורים במבוא לחשבונאות גם שלא במסגרת אקדמית. היום מבוא לחשבונאות זה לא רק קורס באוניברסיטה – זה משהו שהמון אנשים צריכים. כל מי שעוסק בתחום הפיננסי צריך להכיר את התכנים של מבוא לחשבונאות – וזה בדיוק מה שהם ימצאו באתר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה