שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

מדוע כדאי ללמוד בקורס gre?


 
 

 

הכנה למבחן  gre תלויה כאמור ביכולת של הנבחן להבין את משמעות השאלה הנשאלת ולענות בפתרון מהיר, חד ומדויק. כיוון שהמבחן עצמו אותו greמיועד לתלמידי תואר שני ומעלה, כאלו שכבר מבינים היטב את המשמעות של הלימודים האקדמאיים ואת החשיבות שלהם לחיים בכלל ולהתקדמות האישית והמקצועית בפרט, לא נפרט כאן מדוע כדאי ללמוד או לעשות את מבחן ה- gre אלא נתמקד בשאלה היכן עדיף להיערך ולהתכונן למבחן הזה – האם כדאי לקחת קורס  gre או שמא כדאי ללמוד למבחן המיוחד הזה בבית ולבד?

שאלה זו הינה משמעותית ביותר. כפי שציינו לא נפרט כאן מדוע חשוב להירשם לתואר שני. אם גם אתם הגעתם לדף הזה ולמאמר הספציפי הזה, נראה כי גם אתם מעוניינים להמשיך לתואר שני כלשהו ו-קורס  gre עומד אפוא בראש מעייניכם. הנה כי כן, לימוד עצמי ל- gre שונה במהותו מלימוד בעזרת קורס מסודר.

Gre מבוסס כולו על השפה האנגלית ועל מינוחים שונים הקשורים לעולם האקדמי. לעניין זה חשוב לציין כי אין הדבר דומה לקריאת חדשות באנגלית או ידיעה כזו או אחרת כפי שמופיעה בעיתונים הרגילים. אנגלית של Gre הינה אנגלית שונה, מחודדת יותר נעלה יותר. קורס gre מפקס אתכם להבנה הספציפית והמיוחדת של השאלה. הוא מעניק לכם את האפשרות לאמוד על אופי השאלה ולהבין מה בדיוק השואל רוצה מכם.

שינויים רבים שנערכו במבחן בארץ הינם נדבך חשוב לעניין זה. gre שונה במשך השנים בארץ והמבחנים הרבים הפזורים ברשת עלולים לעיתים לבלבל את הנבחן החדש. אנשים רבים מעלים פתרונות שונים ומפזרים חומר שאינו קשור ל- gre אך מופיע תחת הכותרת חומרי לימוד ל-gre. כמובן שלא מדובר בזדון של ממש אבל חומרים ל- gre עדכניים וטובים – כך כאמור לפי עדויות – ניתנים אך ורק דרך קורס מסודר.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה