שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

מכללת עמק יזרעאל - ידע ולימודים בנוף שונה


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

מכללת עמק יזרעאל מעניקה ידע רחב ולימודים אקדמיים לכ-5,000 סטודנטים מרחבי המדינה במגוון רחב של מקצועות לימוד לתואר ראשון ותואר שני. רבים מבוגריה של המכללה השתלבו בתפקידים שונים ומובילים בשוק העבודה ואף המשיכו ללימודים מתקדמים יותר באוניברסיטאות יוקרתיות ברחבי העולם או באוניברסיטאות השונות בישראל.

המכללה מעסיקה את טובי המרצים בארץ וכן לצד לימודים תיאורטיים לתואר הסטודנטים יתנסו במהלך לימודיהם בפרקטיקום אשר הינה התנסות מעשית בתחום הלימודים שלהם. כך, מקבלים הסטודנטים הזדמנות להתנסות מעשית בעבודה אשר מצפה להם לאחר לימודיהם כאשר לאורך כל הדרך מלווה אותם הדרכה אקדמית, מקצועית ויישומית צמודה לאורך כל הדרך. התנסות זו גם תעזור לסטודנטים בסיום לימודיהם לתואר בקבלה למקום תעסוקה ומוסדות רבים אשר ייקלטו אותם.

מכללת עמק יזרעאל מציעה מגוון מקצועות לימוד וכך תוכלו ללמוד לתואר ראשון בלימודי כלכלה וניהול, לימודי מערכות מידע ניהוליות, לימודי תקשורת, לימודי שירותי אנוש, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי פסיכולוגיה, לימודי חינוך, לימודי קרימינולוגיה, לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, לימודי מדע המדינה, לימודים רב-תחומיים, לימודי מנהל מערכות בריאות, לימודי סיעוד ולימודי תקשורת חזותית. כמו כן, תוכלו ללמוד לתואר שני במקצועות פיתוח וייעוץ ארגוני וייעוץ חינוכי.

לרשות המכללה ספריה ענפה המאפשרת גישה למקורות מידע רבים ומגוונים לעזרת הסטודנטים וצוות הספריה עומד לרשות התלמידים בכל עת לצורך עזרה בחיפוש, איתור, הצגה והערכה של מידע אקדמי. תוכלו למצוא ספרים רבים, כתבי עת, כתבי עת אלקטרוניים, ספרים אלקטרוניים, להשתמש בשירותי השאלה בין-ספרתית, להעזר בגישה מרחוק למאגרי מידע ועוד.

הקמפוס משתף פעולה גם עם רדיו קול יזרעאל וכן תוכלו למצוא בו מכוני מחקר כגון המרכז למחקר והוראה פסיכוביולוגי והמרכז למחקר פעולה וצדק חברתי. המכללה גם מפעילה כנסים רבים וימי עיון מגוונים ומעניינים ובינהם כנס האגודה האירופית לפילוסופיה של הרפואה, כנס בנושא גישות מערכתיות לטיפול באלימות מתבגרים, כנס לחקר החיים השיתופיים ועוד.

ואם כל זה לא מספיק לכם, תמצאו במכללה גם את הוצאת הספרים האקדמית יזרעאל אשר הוקמה בשנת 2006 על-מנת לטפח את המחקר וכן להרחיב את הדעת בתחומי מדעי הרוח והחברה. ההוצאה גם מפיקה מידי רבעון את כתב העת מעגלי נפש אשר עוסק בפסיכולוגיה, טיפול, טיפוח רגשי וחינוך יצירתי. אכן סיבות רבות לבוא וללמוד במכללת עמק יזרעאל.

 

המאמר מוגש מטעם "אתר הסטודנט" פורטל לימודים ייחודי המכיל אלפי ביקורות וחוות דעת של סטודנטים ובוגרים ממוסדות לימוד בכל רחבי הארץ


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה