שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

מנהל עסקים וניהול משאבי אנוש - שילוב מנצח


mlaoryehud
 
 
מסלול לימודי מנהל עסקים וניהול משאבי אנוש הינו מבוקש ביותר בקרב סטודנטים, ומוצע כיום על ידי קשת רחבה של מכללות בצפון, במרכז ובדרום. הסיבה לביקוש הגבוה נעוצה בשילובם של שני תחומים מעניינים, מאתגרים ורווחיים, עם אפשרויות רבות לתעסוקה ולקידום.
 
 יתרונות מסלול מנהל עסקים ומשאבי אנוש 
 
המשאב האנושי הינו חלק מהותי בכל ארגון וחברה, ולכן השילוב שבין לימודי משאבי אנוש ומנהל עסקים לתואר ראשון או שני מספק לסטודנטים ידע מקצוע שלם, המקיף את יכולות הניהול בכלל עם התמקדות בהיבט האנושי של הארגון בפרט. 
 
למי מתאים ללמוד משאבי אנוש כהתמחות במנהל עסקים 
 
התמחות במשאבי אנוש מתאימה לאנשים בעלי יכולות ניהול ותקשורת מפותחות המוכשרים להוביל, ושהינם מסוגלים להבחין בשלל הדינאמיקות האנושיות המתרחשות בארגון. כמו כן, לצורך ביצוע תפקידים בתחום זה נחוצות יכולות אבחון חדות של האופי האנושי על כישוריו, תכונותיו, חסרונותיו ונקודות התרופה שלו, וזאת על מנת לגייס ולשבץ את כוח האדם באפן מיטבי. 
 
תכני הלימוד 
 
לימודי מנהל עסקים ומשאבי אנוש נוגעים בכל התכנים העיוניים הקשורים לניהול ופיתוח עובדי הארגון, ומספקים לסטודנטים מיומנויות וכלים מעשיים בתחום. הקורסים עוסקים בקשת רחבה של נושאים כגון סוציולוגיה, פסיכולוגיה, שוק ההון, כלכלה, מתמטיקה וסטטיסטיקה.
 
אפשרויות תעסוקה
 
בוגרי מסלול מנהל עסקים ומשאבי אנוש הינם בעלי ידע בינתחומי חיוני ועל כן יכולים להשתלב במגוון רחב של משרות בענפים רבים, לרבות ניהול חברות כוח אדם והשמה, ניהול משאבי אנוש בארגונים, העברת הדרכות לחברות במגזרים שונים וייעוץ ארגוני. כמו כן, בוגרי התואר הראשון יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים בתחומי מנהל עסקים ומשאבי אנוש, או לבחור בהתמחויות אחרות כמו מימון או שיווק וכך להגדיל את טווח המשרות והקידום שלהם. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה