שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

סוגי קורסים ללימודי השפה אנגלית


 
 

סוגי קורסים ללימודי השפה אנגלית

השפה האנגלית הינה כה מהותית ומשולבת בחיי היומיום עד כי אי ידיעתה גובלת בבורות ובאנאלפביתיות. למתקשים שביניכם כדאי לדעת כי כיום ניתן ללמוד אנגלית ולשנות את המצב בעזרת שפע של קורסים המוצעים ברחבי הארץ, אשר  מיועדים לכל גיל ורמה. יתר על כן, קורסים אלו המתמקדים בתחומים שונים ומציעים שיטות לימוד מגוונות, מתאימים לכל אורח חיים, יכולת כלכלית או אישיות.

לימודי אנגלית למתחילים

קורס לימודי אנגלית למתחילים מיועד עבור מי שאין לו כל ידע בשפה, או למי שידיעותיו באנגלית הינן ראשוניות ובסיסיות. על מנת שיהיו אפקטיביים מתחילים הלימודים בקורס הנמשך חצי שנה לפחות בו מתמקדים תחילה בבסיס, בדומה ללימודים בבית הספר היסודי. כלומר, הקורס כולל את לימוד האותיות, הכרת הפעלים והזמנים ורכישת אוצר מילים, כאשר ההתקדמות נעשית בהתאם לקצב של התלמיד .

לימודי אנגלית פרטיים

ישנם מורים רבים בישראל המציעים שיעורים פרטיים באנגלית, בין אם במסגרת של אחד על אחד או בקבוצה מצומצמת של עד שלושה תלמידים. שיעורים אלו מיועדים לכל הרמות והגילאים כגון שעורי עזר לתלמידי בית ספר, הכנה לבגרויות ולפסיכומטרי, אנגלית למבוגרים מתחילים או מתקדמים, לימודי שפה מדוברת וכן לימודי האנגלית לאנשי עסקים. בעת בחירת מורה פרטי יש לברר מהו ניסיונו בתחום הספציפי הנדרש לכם, מאחר והצרכים ושיטות הלימוד הנכונים לילד בכיתה ה' לבטח שונים במהותם מאלו של איש עסקים. יש לציין כי הלימודים מתקיימים בדרך כלל בבית התלמיד או המורה, וחשוב לסגור את הפרטים מראש.

קורס אנגלית למתקדמים

לימודי אנגלית למתקדמים מתקיימים לרוב במסגרת בית ספר ללימוד אנגלית מקצועי ומסודר. קורסים אלו מתאימים לאנשים בעלי ידע בסיסי אשר מעוניינים להעשיר את כישוריהם ושליטתם, כדוגמת העשרת אוצר המילים, הקניית יכולת דיבור שוטפת, קריאת טקסטים מקצועיים וספרותיים, וכן אימון על כתיבה והגייה רהוטות. בתוך כך, ישנם סוגים שונים של קורסים למתקדמים המתחלקים על פי רמת התלמיד וצרכיו הספציפיים, כדוגמת לימודי אנגלית מקצועית או אנגלית אקדמאית.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה