שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

ספרים משומשים למכירה


tkidum

tkidum

 
 

 

ספרים משומשים למכירה

הספרים יקרים לכם מדי? לא יכולים להרשות לעצמכם לקנות ספר חדש? אתם צריכים ורוצים לקרוא, הרי מה יותר טוב מזה? נמאס לכם מהטלוויזיה. כדי לחסוך בכסף, כי לא תקראו את הספר יותר מפעמיים (במקרה הטוב), אתם יכולים לקנות ספרים משומשים למכירה בחנויות יד שנייה או דרך האינטרנט או בחנות ספרים רגילה שתציעה מבחר של מספר ספרים. אתם מרגישים שאי אפשר להשוואות בין ספרים וטלוויזיה ואתם לא מוכנים שייקחו מכם את היכולת לקרוא. אתם לא רוצים שהטלוויזיה תשלט על חייכם, כי היא חוסמת את היכולת לדמיין ומאבנת את החשיבה. אסור לוותר על הקריאה, כי רק כך נלמד, נבין ונראה את העולם בצורה אחרת שלא ניתן לראות אותו דרך האינטרנט או החידושים של הטכנולוגיה.

ספרים משומשים למכירה בחנויות יד שנייה

ישנן חנויות של יד שנייה בכל עיר ואפילו כמה, שבהן תוכלו למצוא מבחר גדול ומגוון של ספרים משומשים שתוכלו לקנות במחירים שפויים והגיוניים, לעומת חנויות ספרים רגילות שמציעות ספרים חדשים במחירים לא הגיוניים ומרחקי לכת שלא שווים את המחיר וכמובן שזה לא שווה את המחיר, כי במקומו תוכלו לקנות משהו אחר. הרי אם ניתן לכם ספר משומש, אך שמכיל את אותו התוכן לעומת ספר חדש אך יקר יותר, כמובן שהספר המשומש עדיף הרי אין כל הבדל. לאחר שתרכשו את הספר המשומש, תוכלו למכור אותו גם כן, כך שזה גם יחסוך לכם וכתוצאה מכך כמעט ולא שילמתם על הספר. ספר טוב הוא לא בעל כריכה יפה, אלא מעניין, קריא ושמלמד דברים חדשים עבור הקורא.

איפה ניתן למצוא ספרים משומשים?

ניתן למצוא ספרים משומשים למכירה דרך רשת האינטרנט. ישנם אנשים פרטיים שמוכרים ספרים דרך אתר שנקרא "יד שתיים" או באיביי. בנוסף אתם יכולים לחפש חנויות שמוכרות ספרים משומשים, לבטח שתמצאו אפילו בקרבת ביתכם משום שישנו ביקוש גבוה לספרים משומשים בשל המחירים המופקעים שישנם בשוק. ניתן אפילו לראות לאחרונה שגם החנויות הרגילות מציעות מחירים עבור הספרים, אך מה גם שזה יוצא יותר יקר מבחינת מחיר לעומת ספר שהוא משומש. אל תחששו שלא תמצאו את הספר שאתם רוצים בחנויות של יד שנייה, משום שישנו מבחר גדול.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה