שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

פסיכומטרי, להיכנס למועדון ה-700


 
 

 

מבחן פסיכומטרי הוא אחד המבחנים היותר משמעותיים שתצטרכו לעבור. הציון בו יקבע במידה רבה את עתידכם האקדמאי. בניגוד לציוני הבגרויות ציון פסיכומטרי גבוה יאפשר לכם להיכנס למס' רב של מסלולים מכובדים לעיתים גם ללא בגרות בכלל – וזאת בהתאם לציון עצמו. אז איך עושים את זה?

מבחן פסיכומטרי הוא מבחן המורכב משלושה חלקים: פרק כמותי, פרק מילולי ופרק אנגלית. הרעיון הוא לפתרו מבחן משולב כאשר שלושת הפרקים יחדיו בצורה בה המבחן בנוי מספקים אינדיקציה על הצלחתכם בתואר הנכסף. ציון הפסיכומטרי נע בין 200 ל-800, כאשר פסיכומטרי גבוה (ציון מעל 700) הוא כרטיס הכניסה למסלולים הנבחרים כמו רפואה, הנדסת חשמל ושאר המקצועות המכובדים.

פסיכומטרי גבוה, האם אפשר לעשות את זה?

ניתן להגיע לציון פסיכומטרי גבוה רק דרך פעולה אחת: לימוד ללא הפסקה. כמובן שיש הבדלים רבים בין לימוד פסיכומטרי בבית לבין לימוד פסיכומטרי דרך קורס מכובד אך במאמר זה לפחות ננסה לא לענות על השאלה המורכבת הזו ונתרכז אך ורק בעיקר, היינו, האם ניתן להגיע לציון פסיכומטרי גבוה ומתאים לצרכים המדויקים.

פסיכומטרי גבוה, איך עושים את זה?

כפי שציינו, כדי להוציא ציון פסיכומטרי גבוה תדרשו ללמוד ללא הפסקה. כמובן שמכוני הלימוד השונים מבינים היטב שרוב התלמידים הנרשמים לקורס הם צעירים עובדים, היינו, זמנם מוגבל ואין בכוחם לשבת מבוקר עד ערב בלימוד נון-סטופ.

אז איך בכל זאת?...

הרעיון הכללי הוא לסדר את זמן הלימוד ולהגיע למצב בו מוקדשות לפחות 3 שעות יומיות ליעד – מבחן פסיכומטרי הוא מבחן קשה מסובך ומתיש ולא אחת מבלבל את הנבחן. הלחץ הנפשי מתוצאותיו לא מוסיף לתלמיד הממוצע וזה עוד שלב שיש להתגבר אליו. ציון פסיכומטרי גבוה אפשרי, בעזרת סידור נכון של זמן והשקעה מרובה תוכלו להגיע לכל ציון שתרצו.

 

מוגש כשירות לציבור על ידי קידום פסיכומטרי


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה