שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

קורס ברמנים מחירים ומידע


Alex Borod
 
 

 

עולם הבר נעשה בכמה שנים האחרונות לבחירה המבוקשת ביותר בשביל צעירים, בייחוד אצל חיילים משוחררים, עובדה אשר הביאה לתחרות בשוק קורס ברמנים אשר מציעים כיום הטבות, הנחות, מבצעים ואפשרויות רבות במסלולי הברמנים השונים.

קורסי ברמנים שונים מאת בתי הספר לברמנים מציעים למשתתפים אפשרויות עבודה רבות, ביניהן, עבודה בברים, אולמי הופעות, מועדוני לילה, מסעדות, בתי קפה ועוד מגוון אפשרויות אשר מקנות אופציות רבות להצלחה בעולם הבר.

 בענף מועדוני הלילה למיניהם, מרוויחים העובדים מאחורי הבר את גובה המשכורת הגבוה ביותר, כאשר הסכומים נעים בין- 60 שקל לשעה ועשויים להגיע לעד כ-120 שקל לשעה, ולפעמים גם יותר מכך, תלוי ברמת הפופולאריות של המועדון, עבודה במועדונים הינה מועדפת על ברמנים רבים שכן היא מתקיימת רק מספר ימים בשבוע ומכניסה משכורת הולמת ורווחית תוך שהיא משאירה את שאר ימי השבוע פנויים. מה גם, הודות לכמות האנשים הרבה אשר גודשים את מועדוני הלילה השונים, נהנים הברמנים במועדוני לילה מלהרוויח סכומי כסף גדולים במיוחד, זאת הודות לכישוריהם לעבוד תחת לחץ רב בסביבה דינאמית ותוססת. כך כמות הטיפים גוברת, וגם המשכורת נוסקת.

 אפשרות אחרת אשר עומדת בפני מי שסיים קורס ברמנים הינה לעבוד בברים למיניהם, החל מברים שכונתיים ועד לדאנס ברים, שם יזכו הברמנים לשכר אשר נע מ- 50 שקל לשעה ועד ל- 80 שקל לשעה, ולפעמים גם יותר מכך, שוב, העניין תלוי במיקומו של הבר, רמת הפופולאריות שלו וכמות האנשים אשר הוא מסוגל להכיל בלילה אחד. הברים השונים מאפשרים לברמנים לעבוד בסביבה תוססת וצעירה, עם מוזיקה כמו גם צעירים רבים בני גילם, אשר נעשים, יחד עם המשכורת, ליעד עבודה מבוקש ביותר אצל בוגרים רבים של קורס הברמנים בכל הארץ.

 

יש לציין כי גם בעולם המסעדות, הברמנים אינם נשארים מקופחים. אחת המגמות בשנים האחרונות בעולם המסעדות, הינה הרחבת המקום של הבר, ועשייתו לבר אטרקטיבי עשיר ומגוון, דבר אשר פתח אופציות רבות בפני בוגרי קורסי ברמנים. עכשיו, יכולים הברמנים הצעירים לעבוד במבחר רב של מסעדות בכל הארץ אשר מציעות בתוכן בר, וכך להרוויח סכומי כסף גדולים הנעים מ- 40 שקל לשעה ולפעמים גם עד כ- 70 שקל לשעה. העבודה במסגרת מסעדות נוטה לשלב את הכישורים הנדרשים לעבודה בבר ביחד עם הכישורים הנדרשים למלצרות, וכך מתקבלת עבודה אשר עשויה להביא סכומי כסף גדולים במיוחד לברמנים אשר עובדים בה.

כמו כן, אחד הנושאים הנלמדים במסגרת קורסי הברמנים הינו ענף הקפה. הברמנים המקצועיים אשר עוברים את הקורס מבצעים הדרכה של הקצפת חלב, הכרות עם סוגי קפה והרצאות מגוונות וחשובות על עולם הקפה, על מנת שיצליחו להכין את משקאות הקפה באופן המשובח ביותר. משכורתם של הברמנים בבתי הקפה השונים נעה בין 25 שקל לשעה עד כ- 50 שקל לשעה, כאשר העבודה מתבצעת בהתאם למשמרות, לפי העדפת הברמנים, בין שעות הבוקר והצהריים, לבין שעות אחרי הצהריים, הערב והלילה, כאשר עובדות אלו משתנות לפני לוח הזמנים של בית הקפה המסוים.

 לסיכום,  קורס ברמנים מספק לתלמידים מבחר רב של אופציות תעסוקה, אשר ביניהם, מועדוני הלילה, ברים, בתי קפה, מסעדות ועוד מגוון אפשרויות של עבודה כיפית, מהנה ורווחית.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה