שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

קורס די ג'יי ברמה אחרת


mata rotze
 
 
לאורך כל חיי שאפתי להשתלב בענף המוזיקה. על כן, לקראת גיל 12, ביקשתי מאבא לתת לי ללמוד חוג פסנתר. נהנתי מהלימודים וחלמתי ליצור עם חברים הרכב פופ מצליח ולנגן בכל הארץ.

אך מדיי שנה, הרצון והצורך להשתכר בכבוד הציק לי והבנתי כי לנוכח חלומי לפרוץ כנגן מקצועי, מוטלת עלי החובה להשיג ידע מוסיקאלי מקצועי ולמצוא ענף מוסיקאלי שאכן יתיר לי להרוויח את לחמי כפי שראוי.

קורס די ג'יי

כפי שידוע, לא קשה למצוא אנשים מוכשרים שמצליחים לנגן בוירטואוזיות ומוצאים עצמם משתלבים בהרכב מפורסם. ועדיין, אם אתם רוצים באמת להצליח בעולם זה ולנסוק אל פסגות חדשות, יש לפני הכל להכיר כהלכה את התחום המוסיקאלי שבו מתמחים. על כן, יש להכיר הן את הפן המעשי וגם כן את עקרונות התיאוריה של המוסיקה. בסיכומו של עניין, כדי לבנות צליל מקורי ולבנות לעצמכם שם יש לדעת מעבר ליישום סוגי טכניקות שמישהו אחר ברא, מוטל עליכם גם להבין שיטות ליצור סאונד ייחודי.

בתכל'ס, אותם ההרכבים שמשיגים הישגים ועושים חיל הן בארצם וגם מעבר לים כמו לדוג' אואזיס ודומיהם, הם ההרכבים שבראו צליל חדשני, מרתק, מרגש ומלהיב. אמת היא, קיימים פה ושם זמרים שהגיעו רחוק לפתע פתאום, עולה השאלה - האם באמתנגנים אלה ישאירו חותם לאורך שנים ארוכות? הייתכן שהאלבום הבא, הלהקה הבאה שלהם וההופעה שלהם יהיו מוצלחים?

לרכוש השכלה באקדמיה למוסיקה

עם כול ההערכה למוזיקאי המקצועי שלמדתי ממנו בזמנו, ראיתי כי אם אני רוצה שיהיה לי פשוט לעבור מתחביב אל קריירה רצינית, רצוי ללמוד במוסד מוסיקאלי שיאפשר לי להתמקצע מהתחלה עד הסוף. ולכן, התחלתי לחפש בי"ס למוזיקה שמעניק הן ידע מעשי והן ידע תיאורטי. רק ככה, אני יהיה מסוגל גם להוביל הרכב טוב והן להצליח מעבר בתחום המוזיקה וייתכן שאפילו להפוך נגן אולפן שמנגן עם המפורסמים.

קורסים בתוכנות מוסיקאליות

אם תשאלו לדעתי, ע"מ להצליח בענף המוסיקה רצוי מאוד להתמקצע בתוכנת עריכת סאונד ובנוסף לכך את מקצוע ההפקה המוסיקלית. בהתאם לכך נרשמתי אל לימודי סאונד וככה לפתח את השכלתי בענף הסאונד והיצירה.

לגדל משפחה מקריירה מוזיקאלית

על אף דעת הרוב, ז"א שמדובר בתחום שניתן למצוא בו זמרים עניים, זוהי לא האמת. הלכה למעשה, לצד האופציה לעשות כסף כמוסיקאי מופיע, קיימות אפשרויות נוספות גם לנגנים מקצועיים וגם לסאונדמנים. כך לדוגמא פסנתרן מוכשר יכול להרוויח גם מנגינה בלהקות והן כמורה מקצועי. על אף זאת, כדי להצליח באמת, צריך להכיר את הפרקטיקה וגם איך ללמד.

מעבר לזה, קיימים עוד המון אפיקים בענף שאפשר להרוויח בהם, לדוגמה הפקת אלבומים לאמנים אחרים. על אף זאת, על מנת להצליח בענף, ראוי שתכירו את רזי המקצוע באופן מעמיק ולתפוס שם כאיש מקצוע שאכן מסוגל להרים גבוה הרכבים שונים.

גם אתם רוצים לעשות מהמוזיקה דרך חיים? מעוניינים לדעת אילו דרכים יש להצליח בענק? כל הפרטים ב-קורס קיובייס וקבלו מענה מהיר.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה