שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

קורס ייעוץ השקעות


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

 

אם אתם מתעניינים בשוק ההון ואם אתם נמצאים בשלב בחיים שבו אתם מחפשים קריירה לעצמכם או שינוי במסלול הקריירה הקיים שלכם, שווה לכם לשקול לקחת קורס ייעוץ השקעות. קורסים מסוג זה נערכים במבחר רב של מכללות ברחבי הארץ, בין השאר מכללות אשר מתמחות בלימודים של שוק ההון וכמו כן במכללות שמתמחות בהכשרה של תלמידים במגוון רחב של קורסים.

קורס ייעוץ השקעות מכשיר את בוגריו בתכנית לימודים אשר מיועדת לאפשר לו להפוך לאחר מכן ליועץ השקעות. כדי לסיים את הלימודים יש צורך בעמידה בבחינות של הרשות לניירות ערך ולאחר מכן בביצוע סטאז' עד לקבלת רשיון אשר מאפשר להתחיל ולעבוד בתחום. כדי להתקבל לקורסים מסוג זה יש בדרך כלל צורך בהשכלה תיכונית מלאה וכמו כן במעבר של מבחנים אישיים על ידי ועדת קבלה.

מספר שנות ושעות הלימוד של הקורסים משתנה בהתאם להתמחות הספציפית שנבחרת, כאשר ישנן מספר התמחויות כמו ניהול תיקים, ביטוח פנסיוני ועוד. בין הנושאים אשר נלמדים בקורס מסוג זה ניתן למנות, בין השאר, חשבונאות, סטטיסטיקה, דיני ניירות ערך, אתיקה ועוד. מסלולי הלימודים נמשכים בדרך כלל כמה שנים.

לימודים של קורס ייעוץ השקעות כוללים שילוב בין ידע תיאורטי לבין ידע מעשי במכשירים הפיננסים המובילים אשר משמשים לצורך ניהולי תיקי השקעות כמו מניות, אופציות, אגרות חוב לסוגיהן, shortמכירות בחסר, short, תחומי פורקס, אופציות בינאריות ועוד.

כל זאת, כמובן, לצד הידע התיאורטי הכללי בתחומי הכלכלה, החשבונאות, המימון ועוד. בחלק מהמסלולים נרכש גם נסיון מעשי בשימוש במערכות מסחר שונות אשר משמשות לאחר מכן בפועל, בזמן העבודה.

את הידע שתרכשו במסגרת הקורס תוכלו לנצל, כמובן, לא רק לקריירה בתחום אלא גם לניהול תיק ההשקעות האישי שלכם. לכל אחד ואחד מאיתנו מצטברות השקעות עם השנים, אם מדובר בחסכונות לפנסיה לטווח הרחוק או חסכונות אחרים לטווח בינוני וקצר, והידע שתרכשו יאפשר לכם לנהל את תיק ההשקעות בעצמכם, או במידה ותבחרו להשתמש בשירותים של אחרים – לפקח ולהדריך אותם, תוך שאתם מגלים התמצאות וידע בתחום החשוב הזה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה