שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

קורס שיווק ומכירות לבעלי עסקים


tal h

סנונית שיווק ברשתות

http://snunitcontent.co.il/

 
 

יש לכם עסק ואתם מתקשים לייצר לו מכירות מעבר לקיים? ייתכן שכדאי לכם להירשם ללימודים במסגרת של קורס שיווק ומכירות לבעלי עסקים.

מקצוע השיווק הוא מקצוע רחב מאוד שנלמד במסגרות שונות. גם אם אתם לא בונים לעצמכם קריירה בשיווק ורק מעוניינים בידע בסיסי שיעזור לכם לתפקד במסגרת העסק הקיים שלכם, אתם עדיין יכולים למצוא מסגרת שתתאים לכם. במספר מכללות ברחבי הארץ מועברים קורסים בשיווק שמיועדים לעצמאים, לבעלי עסקים קטנים ולאנשים שמעוניינים לטעום מהעולם העשיר הזה על קצה המזלג. במסגרת של קורסים מסוג זה נלמדים בדרך כלל נושאים כמו מיומנויות מכירה, עמידה מול קהל, רטוריקה, משא ומתן וכן יסודות בתחום השיווק.

במסגרת של קורס מסוג זה אתם רוכשים את הידע שיכול לעזור לכם לקדם את העסק שלכם ולמצוא לו עסקים חדשים. חשוב לדעת כי זהו קורס שאינו מתיימר להפוך אתכם לאנשי שיווק שזו עבודתם, שכן קורסים מסוג זה הם ארוכים ומקיפים ברבה .הקורסים הקצרים שנמשכים בדרך כלל כמה עשרות שעות לימוד במשך כעשרה מפגשים הם קורסים אשר מיועדים לאנשים שמעוניינים בידע שיווקי לצורך כעבודה קיימת. אם אתם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם בתחום, אתם יכולים להירשם לקורסים המקיפים יותר שנלמדים גם הם במסגרת של מכללות שונות ברחבי הארץ.

הידע בשיווק מכשיר אתכם במגוון רחב של נושאים ומאפשר לכם לשדרג את העסק הקיים שלכם חשוב להבין כי השיווק הוא לב ליבו של כל עסק כמעט שכן ללא שיווק מתאים לא תוכלו לייצר קשר עם הלקוחות הרלוונטיים עבורכם. רוצים לדעת עוד? חפשו בגוגל קורס שיווק ותמצאו שפע של הצעות בתחום, שיהיה לכם בהצלחה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה