שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

רוצים קריירה בפיננסים? מה כדאי ללמוד


tal h

סנונית שיווק ברשתות

http://snunitcontent.co.il/

 
 

השוק הפיננסי הוא אחד מהמניעים המרכזיים בעולם כיום. אנו נושמים וחיים סביבה כלכלית ומושפעים רבות מהתהליכים והשינויים שקורים בה. זהו תחום מורכב הנחשב לאחד מהתחומים המבוקשים בשוק העבודה בישראל ובעולם, תחום שהמושך אליו עשרות אלפי סטודנטים מדי שנה, שמעוניינים לפתח קריירה כרואי חשבון, אנליסטים, יועצים עיסקיים וכו'. התפקידים בתחום הפיננסים מרתקים ובעלי פוטנציאל גבוה להצלחה.

אחד מהמקצועות המבוקשים בתחום הפיננסים הוא לימודי ביטוח וייעוץ השקעות. אופציות הלימוד בתחום רבות המאפשרות להשתלב במגוון תפקידים בעולם הפיננסי, סוכנויות ביטוח, בנקים, ובתי השקעות הן רק חלק מהאופציות העומדות בפני מי שרוכש ידע ומעוניין להיכנס לתחום.

יועצי השקעות יכולים להשתלב בכל חברה אשר מייעצת כיצד להשקיע את הכסף, מהי הדרך הטובה ביותר לנהל תיק השקעות וכיצד לנהל קופות גמל.
הבנה והכרה מעמיקה של עולם הפיננסי מסייעתבהקטנת סיכונים ולקבלת החלטות מעשיות להקצאה כלכלית, זאת אחת הסיבות שבשלה סטודנטים מתחילים ללמוד את התחום – על מנת שבבוא היום יוכלו להשקיע בצורה נכונה את כספם שלהם.

בכל חברה ידוע שניתוח מאפיינים פיננסיים הוא שלב חשוב בקבלת החלטות. הניתוח משקף נקודות חוזק וחולשה של החברה, ומאפשר לקבל החלטות פיננסיות נכונות על מנת לקדם את הארגון.
קורס אנליסטים ייתן לכם את הכלים על מנת לבצע ניתוחים מעמיקים ולסגל טכניקת עבודה נכונה לטובת ניתוחים אלו. כיום דוחות אנליסטים מהווים תחזית לפעילויות עתידיות של חברות בשוק, והאם כדאי להשקיע בהן. זהו תפקיד משמעותי, אשר יכול להכריע מבחינת הכנסות החברה.

קורס מנהלי כספים וחשבים יפתח לכם דלת לאחד מהתפקידים הרגישים והקריטיים בתחום הפיננסיים. כחלק מתוכניות הלימודים לומדים כיצד לשפר את החשיבה והניתוח, מהן הדרכים השונות לנהל סיכונים בחברות עיסקיות, בקרה תקציבית, הכנת תוכניות עיסקיות לחברות, והערכת שווי.  

מקצועות הלימוד בתחום הפיננסיים  מאפשרים להשתלב במגוון תפקידים נחשקים. סוכנויות ביטוח, בנקים, ובתי השקעות הן רק חלק מהאופציות הרבות העומדות בפני מי שרוכש ידע תיאורטי ומקצועי, אשר מעוניין להיכנס לתחום ולקחת על עצמו תפקיד מאתגר, דינמי, שמאפשר מעוף, יצירתיות, תחכום ויכולת מקצועית גבוהה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה