שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

תואר בביטוח בתל אביב – הצעד הראשון להצלחה


Binyamin t
 
 

תחום הביטוח הוא תחום רחב. אפשרויות התעסוקה בו רבות ומגוונות. חשוב למצוא את המכללה המתאימה עבורכם לרכישת תואר.  במכללות המכשירות את בוגריהם להשתלבות בתחום הביטוח ומאפשרות עשיית תואר בביטוח בתל אביב תוכלו ללמוד באופן יסודי ולהתמחות לקראת קבלת תואר ורשיון תעסוקתי, לאחר עמידה בבחינות של משרד האוצר ושל הרשות לניירות ערך. המכללות מכשירות את בוגריהם לקבלת רשיון לעיסוק כסוכני ביטוח (אלמנטרי, ימי ואווירי, חיים ועוד) כיועצים וכמשווקים פנסיוניים.


תואר בביטוח בתל אביב – בין היצע לביקוש


כבר במהלך הלימודים אתם עשויים להיווכח עד כמה רחב ומגוון הוא עולם הביטוח ועד כמה ער וגובר הוא הביקוש לבעלי מקצוע בתחום הביטוח. כל קורסי ההכשרה בנויים ומבוססים על הנחת העבודה לפיה יש להכשיר את בוגרי הקורסים להשתלבות בעולם הביטוח באופן אפקטיבי ומהיר.


מבנה הקורסים מותאם לדרישות השוק ולהיצעיו, כך שבוגרי המכללות יכולים להציע עצמם כמועמדים לגיטימיים וראויים לענפים שונים של הביטוח, על פי סוג ההתמחות וייעודה.


כלקוחות, רבים מאתנו מבינים את חשיבות הביטוח. לצערנו, ישנם לא מעט המבינים אותו על דרך ההעדר, כאשר הם נוכחים לדעת עד כמה משמעותי הוא הוויתור שלהם, בשעתו, על ההצעה לעשות ביטוח מסוים...


כל התלמידים מתוודעים כבר משלבי הלימוד הראשוניים לחשיבות המכרעת, הקיומית, של סוגי ביטוח שונים, בעיקר ביטוח החיים. הלימודים מאפשרים הבנה יסודית ומעמיקה של עולם הביטוח ואת משמעותו לגבי בני האדם באשר הם.


ביטוח בשפה פשוטה מובנת לכול


כשם שהלימודים במכללה מנגישים את עולם הביטוח לתלמידיו ומאפשרים להם להיוודע אל המושגים הבסיסיים בתחום הביטוח ואת האופן שבו הם עשויים לסייע לכל אחד, כך גם בוגרי המסלולים השונים בתחום הביטוח יכולים להסביר לכל אדם את חשיבות הביטוח לגביו.


הבוגרים המכשירים עצמם כסוכני ביטוח, כיועצים או כמשווקים של תכניות פנסיה וביטוח יכולים להציע ללקוחותיהם טיפול מקצועי, אמין ואיכותי, אשר יאפשר להם לישון בשקט בידיעה כי הם בטוחים ומבוטחים בידי אנשי מקצוע טובים.


מי מכם שרוצים ומתכוונים לעשות תואר בביטוח בתל אביב מוזמנים לחפש וגלוש לאתרי המכללות לביטוח ולהכיר את ההיצע העשיר והמגוון של המכללות ולפנות באמצעות הטופס המקוון לקבלת מידע, ייעוץ ומענה על כל שאלה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה