שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

5 הסימנים שיעידו כי יש לכם פחד בחינות


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 
1. זיעה קרה עוטפת את פניכם לפני המבחן

לא אחת ישנם גם סימפטומים פיסיים המשקפים לכם את החרדה וזיעה קרה היא סימפטום שיכול להעיד על כך. סימפטומים נוספים המעידים על מצב של חרדה הם רעידות, חוסר תיאבון ותחושה של בלאק-אוואט. כל עוד למדתם למבחן, אין כל סיבה שלא תצלחו אותו. בכל זאת אתם חשים חרדים לקראת המבחן? כדאי להסתייע באיש מקצוע שיוכל לסייע לכם רבות ולאפשר לכם להשיג את ההישגים להם את ראויים.

 

2. בתקופת המבחנים, אתם אך ורק לומדים

מובן כי חשוב מאד שתלמו למבחן שעליו אתם עתידים להבחן, אך אם הלמידה שלכם מתבצעת בצורה לא מבוקרת, תחת לחץ והמון חששות, סביר כי אתם סובלים מפחד בחינות. הכינו לעצמכם לו"ז לתקופת המבחנים שיאפשר לכם לכם לחיות לצד הלמידה וזיכרו כי למידה לחוצה לא תוביל אתכם לתוצאות אלא לקריסה ולתשישות מהר מאד.

 

3. אתם מכינים את עצמכם כבר למועד ב'

אתם עוברים קורס של לימודי נדל"ן באינטרנט וכבר מראש מכינים את עצמכם כי תצטרכו לעבור שוב את הקורס מחדש כי לא תצליחו ללמוד את כל התכנים בקורס? אם מראש אתם מסמנים את אי הצלחתכם, כנראה שאתם סובלים מפחד שבסיסו הוא בהערכה עצמית נמוכה. תנו לעצמכם את הצ'אנס להוכיח לעצמכם אחרת: הגיעו עם ראש פתוח ונקו את ראשכם מכל מחשבה שלילית שיכולה למנוע מכם את ההצלחה.

 

4. כששואלים אתכם איך היה? "בדוק נכשלתי"

החלטתם ללכת על לימודי נדל"ן, אתם לומדים משפטים או ביולוגיה ומיד לאחר הבחינה או הגשת עבודה אתם בטוחים כי נכשלתם? לא אחת מדובר על פחד בחינות המשודך להערכה עצמית נמוכה שלא מאפשרים לכם לאמוד באובייקטיביות את סיכויי ההצלחה שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה