שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

GRE ופסיכומטרי, האם יש קשר בין השניים?


 
 

 

אחת הטעויות הנפוצות של תלמידים לתארים שונים היא המחשבה כי קורס פסיכומטרי זהה במתכונתו למבחן GRE. מדובר כאמור בטעות חמורה שעלולה להוביל את נבחן ה- GRE לכישלון מוחלט. במאמר זה נפרוס בפניכם את השוני המהותי של השניים ובמקביל נספק לכם כמה וכמה טיפים שיסייעו לכם בהכנה ל-מבחן GRE.

 

אז אם גם אתם עומדים לקראת צומת דרכים שכל כובד המשקל שלה הוא האם לעבור במסלול מסוים הכולל מבחן GRE גם לכם כדאי מאוד לקחת אתנחתא קלה ולבדוק היטב את השורות הבאות. חשוב מאוד שלא להתבלבל ולהתרכז בשורה התחתונה: GRE הוא אינו פסיכומטרי ויותר מזה  GRE אינו GMAT. ההסברים כולם, ממש לפניכם.

קורס פסיכומטרי אינו דומה לקורס לימוד GRE. בעוד שבמבחן אחד מדובר במבחן בעברית שעל הנייר GRE הוא מבחן אדפטיבי ממוחשב. קורס הפסיכומטרי הוא כאמור בעברית,  GRE נערך כולו באנגלית. קורס פסיכומטרי נלמד ומוצע על ידי מספר רב של מכוני לימוד, קורס GREאינו כך, הוא מוצע על ידי מספר מצומצם יחסית של מכוני לימוד פרטיים ורצוי מאוד לבחור בטוב מכולם, כזה המוצע על ידי רשת לימוד פרטית ומוכרת בעלת ניסיון וותק ארוך.

חשוב מאוד לזכור שציון  GRE שונה במתכונתו מציון פסיכומטרי. בעוד שבפסיכומטרי מדברים על שינויים ורפורמות מבחן  GRE כולל פרק שלם של שני חיבורים. כאן תצטרכו לתת שורה תחתונה וניתוח מדויק להפליא, להעלות טענות שונות ולגרום לקורא להבין שיש לו עסק עם סטודנט מכובד, כזה שיודע בדיוק מה רוצים ממנו ושהוא עצמו מסוגל לעמוד במשימת כתיבה כזו או אחרת.

מכאן שאנו למדים כי קורס פסיכומטרי אינו קורס GRE. חשוב לזכור את הדברים האלה ולפעול בהתאם לפני שנרשמים לקרוס. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה