שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2579
מאמרים: 7622
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

GRE ואנגלית


 
 

 

הקשר המיוחד שבין GRE ובין מקבילו בעולמו הקסום של מנהל העסקים, מבחן ג'ימאט, הוא אנגלית. שני המבחנים הנ"ל מבוססים על אנגלית. כלל השאלות, התשובות וההוראות של שני המבחנים המדורים יופיעו לכם באנגלית. אז איך ניתן לשפר את האנגלית שלנו מעבר לרמת הקורס ומה יכול לסייע?

אם גם אתם שואלים את עצמכם את השאלות האלה נראה כי מצאתם את המקום שאותו חיפשתם. ראשית נתחיל ונציין כי מבחן GRE כמו גם מבחן ג'ימאט, שניהם דורשים מאיתנו הרשמה לקורס מסודר, כזה שיכיר לנו את המבנה של המבחן, יכין אותנו לפילוסופיה הפדגוגית של ה- GRE עצמו ויראה לנו כיצד ה- GRE בנוי. במילים אחרות ילמד אותנו את שיטות הפתרון הטובות ביותר הן ל- GRE והן למבחן ג'ימאט.

אז ראשית חשוב לזכור שכל האנגלית שלכם כיום יכולה לסייע אבל עדיין לא נתקלתם במינוחים השונים כפי שמופיעים ב- GRE או במבחן כזה או אחר של ג'ימאט. מדובר באנגלית ברמה אחרת, גבוהה מאוד שלא תמיד מזכירה פסיכומטרי. ההשוואה בין הפסיכומטרי לבין GRE עלולה להיות הרסנית עבורכם. חשוב לזכור שלא מדובר באותן שאלות ויותר מזה, לא מאותו בית יוצר. את מבחן הפסיכומטרי כותבים ועורכים במרכז הארצי לבחינות ולהערכה.GRE נכתב על ידי מקבילו שבארה"ב.

אז איך ניתן לשפר את האנגלית?

התשובה הזו יכולה להיות ברורה ופשוטה. ראשית כדאי מאוד להשקיע באנגלית לקראת GRE כמו גם לקראת ג'ימאט. יש לציין שכלל הטיפים כאן יכולים לסייע לשני המבחנים. כדי להחיל את האנגלית על חיי היומיום יש לעשות שינוי של ממש. במילים אחרות, צריך לשנות הרגלים.

הצעד הראשון שלכם לחידוד השפה יתחיל עם החלת האנגלית להרגלי הרשת, כנסו לאתרים באנגלית, אתרי חדשות ישראליים שמחזיקים גרסה אנגלית יוכלו לסייע מבהתחלה, המשיכו עם מגזינים עד שתגיעו לספרים ולסיפורים קצרים. חשבו אנגלית והתאמנו יום יום על השפה המשגעת הזו שתסייע לכם בבחינה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה