שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים בחול
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים בחול
 
מדי שנה אלפי תלמידים מחליטים ללימוד רפואה בחו"ל, רבים מהם בוחרים יעדים במדינות שונות באירופה. רוב המוסדות הללו יש תוכניות לימודים שאורכם כ 6 שנים ולאחר מכן יש התמחות וברחבי אירופה. עם זאת, חשוב לדעת כי קיים הבדל מהותי בין בחירת מוסד אקדמי במזרח אירופה או במערב אירופה. ההבדלים נמדדים בעלות הלימודים ובעלות המחיה, באופי הלימודים ובשפה בה הלימודים מתקיימים.
המשך קריאה
אם גם אתם החלטתם לשלוח את היקר שלכם לבלות בקיץ בלתי נשכח בחו"ל, במאמר הבא תוכלו לקרוא כמה דברים שחשוב מאוד שתדעו בקשר לאחת החוויות הגדולות ביותר שהוא יחווה בחייו.
המשך קריאה
למרות שנות הלימוד הרבות, תנאי העבודה הקשים והמשכורת שאיננה גבוהה בשנים הראשונות, יוקרתם של ענפי הרפואה לא עומעמה ועדיין קיים ביקוש רב ללימודים אלו בקרב האוכלוסייה. יחד עם זאת, לימודי הרפואה אינו מתאימים לכל אחד, לא רק בשל ההקרבה האישית והנכונות לשרת ולטפל, אלא מהסיבה כי תנאי קבלה לרפואה הינם מהקשים והגבוהים בארץ.   
המשך קריאה
הונגריה הינה רפובליקה דמוקרטית השוכנת במרכז אירופה ונחשבת לאחת המפותחות שבמדינות הגוש הקומוניסטי לשעבר. במדינה זו חיים כעשרה מיליון אנשים, רובם נוצרים קתולים, ושוכנת בה גם קהילה יהודית גדולה המונה כמאה אלף איש שרובה מרוכזת בערים הגדולות.
המשך קריאה
היציאה אל לימודים בחו"ל מהווה ללא ספק צעד משמעותי המשלב לימודי מקצוע עם הנאה וחוויה תרבותית יצאת דופן. ואולם, הבחירה וההתארגנות לקראת הלימודים אינן פשוטות, ומורכבות משורה ארוכה של נתונים הדורשים בדיקה והכנה.
המשך קריאה
ישראלים רבים בוחרים לגשת אל לימודי רפואה בחו"ל ובעיקר למדינות באירופה. זאת עקב מגוון סיבות כדוגמת תנאי קבלה מקלים יחסית לארץ, רמת לימודים גבוהה, אפשרות להתמחות ולעבוד בחו"ל, וכן בזכות חוויה מרחיבת אופקים  של מגורים ולימודים בסביבה חדשה ומיוחדת, והיכרות עם אנשים מכל רחבי העולם.
המשך קריאה
קיימות שתי בחינות קבלה נפוצות עבור לימודים בחו"ל: מבחן GRE המיועד למרבית תחומי הלימוד ומבחן ה- GMAT שנחשב לקשה יותר. ה- GMAT עומד כתנאי קבלה עבור אנשים המעוניינים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים בחו"ל, ואף בחלק מהאוניברסיטאות בארץ
המשך קריאה
יותר ויותר ילדים בשנים האחרונות בוחרים לנסוע למדינות שונות בעולם לחוויה ייחודית של פעם בחיים, וליהנות במחנה קיץ קצת שונה של לימודי אנגלית, פעילויות טיולים ומלא פינוקים. עם בוא הקיץ, אלפי הורים מתקשרים לרשום את ילדיהם לחוויה חינוכית ומהנה, אז הינה לכם כל מה שרציתם לדעת על סאמר סקול.
המשך קריאה
  'ולימודים באיטליה יכולים להיות אופציה מעולה למי שרוצה ללמוד שפה לגור בארץ שונה ללמוד בארץ המגף
המשך קריאה
לימודים בחו"ל הפכו במהלך העשור האחרון להיות אופציה פופולארית ביותר בקרב צעירי וצעירות ישראל, אשר יוצאים בהמוניהם מדי שנה ללימודים בארצות הברית, מדינות אירופה, אוסטרליה ועוד. גורמי המשיכה של כל אותם צעירים וצעירות ישראלים ללימודים בחו"ל הם רבים ושונים, כאשר בין העיקריים שבהם ניתן למנות את תנאי הקבלה הבלתי אפשריים המונהגים בארץ בחלק מן המקצועות (למשל – רפואה, וטרינריה וכד'..) לעומת תנאי קבלה נוחים יותר בחו"ל, את הרצון בתואר ממוסד יוקרתי נחשב בחו"ל ועוד.לימודים בחו"ל הפכו במהלך העשור האחרון להיות אופציה פופולארית ביותר בקרב צעירי וצעירות ישראל, אשר יוצאים בהמוניהם מדי שנה ללימודים בארצות הברית, מדינות אירופה, אוסטרליה ועוד. גורמי המשיכה של כל אותם צעירים וצעירות ישראלים ללימודים בחו"ל הם רבים ושונים, כאשר בין העיקריים שבהם ניתן למנות את תנאי הקבלה הבלתי אפשריים המונהגים בארץ בחלק מן המקצועות (למשל – רפואה, וטרינריה וכד'..) לעומת תנאי קבלה נוחים יותר בחו"ל, את הרצון בתואר ממוסד יוקרתי נחשב בחו"ל ועוד.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 11 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה