שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים בחול
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים בחול
 

מדינות מעודפות ללימודי רפואה בחו"ל


 
 

 

ישראלים רבים בוחרים לגשת אל לימודי רפואה בחו"ל ובעיקר למדינות באירופה. זאת עקב מגוון סיבות כדוגמת תנאי קבלה מקלים יחסית לארץ, רמת לימודים גבוהה, אפשרות להתמחות ולעבוד בחו"ל, וכן בזכות חוויה מרחיבת אופקים  של מגורים ולימודים בסביבה חדשה ומיוחדת, והיכרות עם אנשים מכל רחבי העולם. לימודי הרפואה מוצעים על ידי קשת רחבה של אוניברסיטאות במדינות שונות, והבחירה במקום הלימוד עשויה להיות לא פשוטה ומבלבלת. לפניכם פירוט קצר של מספר מדינות מועדפות ללימודי רפואה בחו"ל, אשר יספק לכם מידע כללי וראשוני אודות האפשרויות הפתוחות בפניכם.

 

לימודי רפואה בהונגריה

 

לימודי רפואה בהונגריה נמשכים שש שנים, מוצעים בשפה האנגלית וידועים ברמתם הגבוה כשמרבית הבוגרים עוברים בהצלחה את בחינות הרישוי בישראל ובאירופה. יחד עם זאת, על מנת להשתלב בסטאז'' בהונגריה יש צורך ללמוד במקביל לתוכנית הלימודים גם את השפה ההונגרית. האוניברסיטאות המובילות ללימודי רפואה בהונגריה הן סמלוויס, סגד ופייץ, בהן מוצעים מסלולים רבים ומגוונים נוספים כגון רפואת שיניים, רוקחות ווטרינריה.

 

לימודי רפואה באיטליה

 

לימודי רפואה באיטליה נמשכים שש שנים וניחנים ברמה אקדמית גבוהה מאוד, תנאי קבלה נוחים, שכר לימוד נמוך יחסית, מערכות שעות גמישות עם אפשרות לעבוד במהלך הלימודים, ואווירה אירופית קסומה. הלימודים מוצעים עלי ידי מגוון אוניברסיטאות שבחלקן מתקיימים גם מסלולי לימוד בשפה האנגלית, ועל המבוקשות שבהן נמנות פדובה, בולוניה, לה-ספיינצה רומא, ואונברסיטת מילאנו סטטלב. יש לציין כי שנת הלימודים באיטליה מתחילה באוקטובר ומסתיימת בחודש יוני.

 

לימודי רפואה בצ'כיה

 

לימודי רפואה בצ'כיה נמשכים שש שנים ומוצעים בשפה האנגלית במספר אוניברסיטאות בעיר ברנו ובפראג הבירה. תנאי הקבלה נוחים מאוד ולמעוניינים מוצעת מכינה של ארבעה חודשים שניתן לבצעה גם בארץ. יש לציין כי הלימודים בצ'כיה נחשבים לגבוהים במיוחד מבחינת רמתם האקדמית בכל רחבי אירופה ובסביבה בינלאומית בכלל. יחד עם זאת, עלויות המחייה ושכר הלימוד זו הינם גבוהים יחסית.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה