שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים בחול
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים בחול
 

מידע להורים על סאמר סקול


שירה דרורי

שירה דרורי לסטודיו קורן דור תוכן שיווקי, שיווק באינטרנט, בלוגים, ניוזלטר, כתיבה שיווקית, מאמרים, הדרכות שיווק בפייסבוק

 
 
אם גם אתם החלטתם לשלוח את היקר שלכם לבלות בקיץ בלתי נשכח בחו"ל, במאמר הבא תוכלו לקרוא כמה דברים שחשוב מאוד שתדעו בקשר לאחת החוויות הגדולות ביותר שהוא יחווה בחייו.
 
הקשר שלכם עם הילדים
ההורים מורשים לבקר בסאמר סקול ולראות את ילדיהם בתיאום מראש מול הקמפוס. יש לזכור ששהות ארוכה מדי עלולה לפגוע בחוויה, ולכן מומלץ לתאם את ההגעה וזמן השהות. בנוסף, עומדים לרשותכם שני קווי טלפון לכל אורך התקופה – אחד במדינה בה נמצא ילדכם ואחד בארץ , שניהם זמינים במשך 24 שעות ביממה. סאמר סקול מפקח עוד מהארץ על הפעילות בארצות הברית ומבטיח שהחוויה תהיה לימודית ובטיחותית. בנוגע לביטוח בריאות, בצמוד למקום השהות של הילדים נמצאת מרפאה פעילה, במידה הצורך יצא מלווה יחד עם הילד הזקוק לטיפול רפואי לקבלת הטיפול, והנהלת סאמר סקול תפעל בהתאם להוראות הרופא.

הערך המוסף שמקבלים הילדים
מעבר ללימודי האנגלית ברמה הגבוהה מאוד, הילדים המשתתפים בסאמר סקול זוכים להרבה דברים מעבר. למשל, חיזוק הביטחון העצמי החשוב בעיקר בגיל ההתבגרות. בגילאי הנעורים, מחפשים בני הנוער הזדמנויות שונות להיות חלק מקבוצה, כאן מציעה התוכנית לחבר אותם לקבוצה איכותית כמוהם, של נוער המעוניין ללמוד, לטייל בעולם, להכיר חברים ולבלות, נוער מכל העולם. כאן מצליח הנער להתחבר, להבין כיצד יש ליצור חברויות, כיצד יש להתנהג בקרב זרים. מעבר לאנגלית, הוא מצליח גם להרחיב את אופקיו לגבי מקומות שונים בעולם דרך חבריו החדשים. שיפור האינטראקציה והיכולות החברתיות, הן עוד תכונות חשובות למשך כל חייו של הילדים, והם יתעצבו בדרך הטובה ביותר דרך סאמר סקול.

החוויה הטובה ביותר עבור הילד או הילדה שלכם
מקריאה מהירה של התוכנייה של סאמר סקול, אין ספק שמדובר בחוויה הטובה ביותר שאפשר להעניק לבן שלכם לקיץ. במקום קייטנות מיוזעות בארץ, עם מדריכים חובבנים הנמצאים לצורכי "בייביסיטר" עם הילדים שלכם, הם מקבלים חוויה שונה, אחרת ומלמדת. סאמר סקול היא הדרך הטובה ביותר של הילדים לנצל את חופשת הקיץ שלכם. החל מהטיולים הבלתי נשכחים ברחבי ארצות הברית או אנגליה, יחד עם בני גילם בתוכנית הנבנית במיוחד עבור בני הגיל הזה, דרך הקניית ביטחון עצמי ויכולות אינטראקציה עם בני נוער, הבנת מהי עצמאות דרך טיול עצמאי ראשון של הילדים ללא הוריהם, ועד שיפור השפה האנגלית בצורה מרשימה, את כל זה הם מקבלים בזמן קצר יחסית, שאין ספק שישפיע על מהלך כל חייהם.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה