שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 
איך ללמוד שפה חדשה בצורה אפקטיבית ללא קורס ייעודי? אפליקציות מאפשרת לנו ללמוד שפות ב10-15 דקות ביום. במאמר זה אסקור 3 אפליקציות מומלצות ללימודי שפה.  
המשך קריאה
רוצים לפתח קריירה בהייטק ומתלבטים מה ללמוד? תעשיית הייטק מציעה מגוון רחב ביותר של תחומים שניתן לעבוד בהם ולכל אחד יש את המאפיינים שלו. כאשר רוצים לפתח קריירה שתהיה מתאימה עבורנו חשוב להבין מהו התחום שמעניין אותנו ולצד זאת הכי מתאים לנו וזאת כאשר אנו צופים שהוא יהיה מפותח ולרוונטי גם בעתיד! היכנסו למידע נוסף וסקירה של התחומים הכי מבוקשים ופופולרים בהייטק לפיתוח קריירה >
המשך קריאה
קורס רוויט הצורך המהותי של התוכנה בעולם התכנון וכיצד הפכה לכל כך פופולארית בקרב המתכננים.
המשך קריאה
בשנים האחרונות רבים פונים למקצועות בתחום העיסוי. יותר ויותר אנשים פונים לקבלת עיסוי ורווחת ההבנה שעיסוי הוא לא רק בגדר פינוק ולא עושים אותו רק בחופשה משפחתית באילת או ביום כייף שיוצאים אליו מדי פעם, אלא שעיסוי הוא חלק חשוב מהשמירה שלנו על הבריאות שלנו. קורס עיסוי מהווה יתרון למי שלומד ויכול לעבו במגוון מקומות, קורס עיסוי מקוע במכללת משה מורנו.
המשך קריאה
הושבנו 11 נערים ונערות שביצעו צו ראשון במהלך החודש האחרון ושאלנו אותם "מה צריך להביא לצו ראשון?". התשובות היו מאוד ברורות והיה קל לראות את המשמעות המעשית של כל המלצה. הורים ונערים לפני צו ראשון?! שבו 5 דקות ותקראו את זה.
המשך קריאה
אתם תלמידים ביסודי, בחטיבה או בתיכון. קרוב לוודאי שהלימודים מאוד חשובים לכם, אך ייתכן שהם לא תמיד "באים בקלות" או לכל הפחות, מקצוע אחד לא "מסתדר" לכם והכימיה איתו פשוט לא קיימת. יש תלמידים שעשויים למצוא עצמם נאבקים בחומר הנלמד ולעיתים אף להרים ידיים. זה בדיוק המצב ממנו נרצה להימנע. תלמיד שחווה אי הצלחה במקצוע מסוים יותר מפעם, פעמיים ושלוש, עלול לפתח רתיעה מהמקצוע ולהחליט שהוא מוותר עליו.
המשך קריאה
על הפולדרים כבר שמעתם? אם נדמה לכם שאתם מכירים את כל הציוד המשרדים הנחוץ ביותר, כיוון שאת כולו פגשתם בבית הספר, ואם לא באוניברסיטה או במשרד, אז כדאי שתכירו את הפולדרים. הפולדר היא תיקייה שבדרך כלל עשויה מקרטון וניתן להכניס בה דפים רבים. הפולדר מאפשר אחסון של דפים לאורך זמן שיכול להיות ארוך אך בדרך כלל משתמשים במידע שאמור להיות נגיש בטווח הקצר. פולדר נסגר באמצעות מגוון רחב של אפשרויות כאשר יש פולדרים שנסגרים בגומייה לעומת פולדרים שיש להם קליפסים או על ידי סקוטש. יש פולדרים שגם נסגרים בצורה מכנית על ידי תפיסה של הלשונית.
המשך קריאה
  למה זה יכול להועיל לכם? בארגונים המתקדמים ואף בארגונים הישנים והטובים כבר מזמן עברו לניהול משרד בצורה פשוטה ומועילה. קורס אקסל למתחילים מאפשר לנהל את המשרד על הצד הטוב ביותר. שואלים כיצד? ביחס לשאר התוכנות, תוכנה זו מאפשרת הכנת גרפים, תרשימים, דוחות, משכורות ועוד. מכאן אנו מסיקים כי השימוש בתוכנת אקסל מקל משמעותית על תפקוד העובדים בארגון מה שקריטי משום שרק כך יתנהלו הדברים נכון. להכיר את הצרכים המתאימים, לקבל הדרכה פשוטה- כשאתם בוחרים אקסל, אתם בהחלט מתחילים ממשהו.       
המשך קריאה
אני בעד לימודים ת'כלס! לא לימודים שעושים בשביל אבא ואמא, לא בעד לימודים שעושים כדי שנוכל להציג במשרד עוד תעודה יוקרתית. אני בעד לימודים שהם קצר ולעניין. כאלה שנותנים לנו מקצוע, פרנסה. לא רק הרחבת אופקים והרחבת דעת. שלא תבינו אותי לא נכון: הרחבת אופקים ולימודים אקדמאיים הם אחלה דבר! אני יודעת, שכן כבר הספקתי בחיי לצבור כמה כאלה, תעודות  אקדמאיות, אולם דווקא בשל הניסיון הרב הזה אני מרשה לעצמי היום לכתוב ממרומי גיל ולתת לכם הקוראים הצעירים, עצה אחת או שתיים.
המשך קריאה
1-10 מתוך 114 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה