שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2099
מאמרים: 6831
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 
אני בעד לימודים ת'כלס! לא לימודים שעושים בשביל אבא ואמא, לא בעד לימודים שעושים כדי שנוכל להציג במשרד עוד תעודה יוקרתית. אני בעד לימודים שהם קצר ולעניין. כאלה שנותנים לנו מקצוע, פרנסה. לא רק הרחבת אופקים והרחבת דעת. שלא תבינו אותי לא נכון: הרחבת אופקים ולימודים אקדמאיים הם אחלה דבר! אני יודעת, שכן כבר הספקתי בחיי לצבור כמה כאלה, תעודות  אקדמאיות, אולם דווקא בשל הניסיון הרב הזה אני מרשה לעצמי היום לכתוב ממרומי גיל ולתת לכם הקוראים הצעירים, עצה אחת או שתיים.
המשך קריאה
בשנים האחרונות הבכירים בחינוך התדיינו רבות על תכנית הליב"ה, על מספר היחידות במתמטיקה ועל עוד תחומים רבים, אך את לימודי התנהלות הכלכלית לא העלו לראש סדר העדיפויות וכיום הנושא אינו לימוד חובה בכלל בתי הספר. האם יש חיבור בין מערכת החינוך לעולם הצרכים של התלמידים כיום והאזרחים העצמאיים בקרוב במדינתנו? כלל התלמידים זקוקים ללימודים אלו כדי שיוכלו להכיר את מגוון מושגי היסוד בכלכלה ואת התנהלותם העצמאית בשטח.
המשך קריאה
אחת ממשימות ההשמה הרגישה והמורכבת ביותר בכל ארגון מתייחסת לתהליך גיוס מנהלים ועובדים בכירים. צוות ההנהלה בארגון הוא בעל השפעה מכרעת על הישגי הארגון, תפקודו ותפוקותיו. טעות באיוש של משרה בכירה יכולה להוביל לנזק משמעותי, לעתים כזה שייקח לא מעט זמן לתקן אותו. הדרג המוביל בארגון הוא דרג המנהלים האחראי על קבלת ההחלטות הנוגעות לארגון ועל הובלתו קדימה. במילים ההצלחה של הארגון ובכלל הארגון תלוי כולו בדרג המנהלים.  
המשך קריאה
הדרכה באקסל מקנה ידע ושליטה בתוכנת האקסל ברמה שתביא לסדר וארגון הסידורים בחיים האישיים שלנו ותקדם אותנו בבעבודה המקצועית שלנו. הדרכה באקסל תורמת רבות לכלים שמאפשרים לנו להשיג ולהפיק יותר בחיים שלנו.
המשך קריאה
לימוד אנגלית עסקית משפרת ועוזרת למנהלים בכירים ועובדים בחברות עם קשרים בחו"ל להביא תוצאות משופרות והצלחה בעסקים.
המשך קריאה
היום בעידן המודרני יותר ויותר אנשים חווים הרגשות ותחושות קשות של לחץ, חרדה, מתחים פנימיים וקושי להסתגל לאורח החיים המודרני.
המשך קריאה
הנדסאי בניין איכותי, יכול לעבוד בפרויקטים של בניית תשתיות, ובניית מבנים שונים. כדאי ללמוד בבית ספר להנדסאים, שיש בו יחס אישי, ורמת לימודים גבוהה.
המשך קריאה
אנגלית מדובת פותחת דלתות לעולם העבודה והחברה. ידע ושליטה טובה באנגלית מדוברת מאפשר לקבל הצעות עבודה יותר אטרקטיביים ולהנות מחיים חברתיים מגוונים ומעניינים.
המשך קריאה
שפות חדשות כלל לא פשוט ללמוד, בכדי להשיג תוצאות יש להקדיש לכך שעות ארוכות ש לימוד בכל שבוע, לתרגל ולשנן מילים ללא הרף.
המשך קריאה
לימודי ספרדית בבית ספר מקצועי לשפות מתמקדים בהעשרת אוצר המילים, דקדוק, כתיבה וקריאה. מסלולים של לימוד ספרדית מדוברת לקראת טיול לא כוללים התמקדות רבה בכתיבה וקריאה. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 106 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה