שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

אולפני הקלטה בצפון הארץ


mata rotze
 
 
כל חיי נמשכתי אל ענף המוסיקה. בגלל זה, כשהגעתי לגיל שמונה, פניתי להורים בבקשה ללמוד לימודי פסנתר. אהבתי את הלימודים ופינטזתי ליצור עם חברים הרכב רוק מדליק ולהופיע בחוץ לארץ.

אף על פי כן בחלוף הזמן, הרצון בפרנסה הציק לי והבנתי שכדי להתקדם כמוסיקאי מקצועי, אני בהחלט צריך להקנות לעצמי ידע מוזיקאלי מקצועי ולחפש תחום מוזיקאלי שאכן יאפשר לי להתקיים כפי שצריך.

אולפני סאונד

אין ספק, קיימים הרבה נגנים שמנגנים מדהים ומנהיגים הרכב מוזיקאלי מוצלח. אולם, ע"מ להיות מסוגלים להצליח בתחום תחרותי זה ואף להגיע אל גבהים חדשים, מומלץ בתור התחלה להכיר כמו שצריך את כלי הנגינה שבו מעוניינים להתמקצע. בהתאם לכך, מומלץ להבין הן את הגיטרה או הפסנתר והן את התורה התיאורטית של המוסיקה. בתכל'ס, ע"מ ליצור מוסיקה מעניינת ולהצליח במקצוע כדאי מאוד להצליח הרבה מעבר לביצוע סאונדים של מוסיקאי אחר, כי אם גם ללמוד איך לברוא משהו מקורי.

בסיכומו של עניין, הנגנים שנוסקים למעלה ומצליחים גם בארץ שלהם ואפילו מעבר לים לדוגמה Led Zeppelin, הם אלו שהצליחו לברוא משהו מקורי, חד פעמי, מלהיב ועוצר נשימה. נכון, קיימים פה ושם זמרים שהגיעו מאוד רחוק ללא מאמץ, אך האם נגנים אלה יישארו בפסגה לאורך זמן? האם הסינגל הבא, שיתוף הפעולה הבא וסיבוב ההופעות יצליחו באותה מידה?

ללמוד איך לנגן בביה"ס למוזיקה

על אף הכבוד למורה שנפגשתי איתו כבר כמה שנים, הסקתי שבכדי להצליח לעשות מהתחביב מקצוע רציני, כדאי להירשם אל בית ספר למוסיקה שיהפוך אותי למקצוען כהלכה. ולכן, התחלתי לתור אחר מוסד מוסיקאלי שמשלב הן ידע מעשי והן ידע תיאורטי. רק ככה, אני אכן יצליח הן להוות חלק מהרכבים והן לעשות לעצמי שם בעולם המוזיקה וייתכן שאף להיהפך לנגן אולפנים שמלווה את הענקים האמיתיים.

להירשם לקורסים מקצועיים

למען האמת, כדי להשאיר חותם בענף המוזיקה מומלץ בהחלט להבין גם תוכנת עריכת סאונד ומעבר לכך את ענף ההפקה. בגלל זה נרשמתי ללימודי Cubase וככה לפתח את ידיעותיי בעולם היצירה.

להתכלכל מנגינה

בניגוד למה שכולם חושבים, כלומר שמדובר במקצוע שמורכב מנגנים רעבים ללחם, זוהי לא המציאות. בעצם, לצד האפשרות האמיתית להרוויח כסף כנגן אולפן, ישנן אפשרויות מעולות גם לנגנים מוכשרים וגם למפיקים. כך לדוגמה גיטריסט מקצועי יכול להתפרנס הן כנגן אולפן וגם כמורה בבי"ס. ואע"פ כן, ע"מ להצליח בזה, מומלץ להבין גם את המעשי וגם תיאוריה.

כמו גם, יש עוד אפיקים בענף בהם ניתן להשתלב, למשל הקלטת שירים למוסיקאים שונים. אך עם זאת, על מנת לעשות זאת כדאי ללמוד את התחום כולו ביסודיות רבה ולפתח תדמית של מוזיקאי שבהחלט מסוגל להרים גבוה אמנים שונים.

מעוניינים להפוך את הנגינה לקריירה ממשית? רוצים לדעת איך מצליחים בתחום? גלשו לכאן וקבלו מענה מהיר.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה